Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatlan kutyás vagyok,...

Tapasztalatlan kutyás vagyok, szeretnék ég újfundlandit és tudni akarom hogy ez a fajta jó lenne első kutyának?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kutyám, borzasztó kedves jószág volt. Ami nálam nehézkes volt,hogy borzasztó sokat evett és volt,hogy nehezen teremtettem elő a normális kajára valót. Fizikai erőnlét kellett a sétáltatáshoz,de alapból nem egy aktív fajta,legalabbis az enyém volt az. Nagyon családcentrikus,igényli a törődést,fésülést,fürdetést. Én folyó mellett lakom,egész nyáron lubickolt. Imádtam.

Nagyon sajnáltam,mikor megöregedett. Teljesen elkoptak a csìpő ízületei,fájdalmai voltak. Az állatorvos szerint egy iyen nagy testű kutyánál óhatatlan.

Most egy kistestű kedvencem van,totál más,imádom,de sokat gondolok a nagy mackómra.

2017. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ebből nem tudtam még sokat.
2017. márc. 8. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Jó, mert nagyon kedves, nyugodt, gyereket szerető fajta. Hátránya, hogy sokat eszik, nem él sokáig, a szőre gondozást kíván. Pl. nem kis meló kullancs után átnézni egy ekkora állat bundáját.
2017. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor már tudom hogy milyen kutyát kérek a szüleimtől.
2017. márc. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!