Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kakis zacsival mit csinaltok?

Kakis zacsival mit csinaltok?

Figyelt kérdés
Olyan rossz cipelni magamma szinte vegig/ olyan keves kuka van es hosszu setakra megyunk/
2017. márc. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
rákötöm a kutyám hámjára. :D
2017. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Kövezzetek meg, én papírzsepivel szedem fel, és a csatornába dobom.
2017. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is futni szoktam, és nagyobb túrákat,sétákat teszek. Nálam egy kis hátizsák van abba teszem. Ha pedig egy kukához kiteszem. Amúgy vizet meg 1-2 játékot teszek bele a hátizsákba. Több nem is fér el benne XD
2017. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Engem is meg lehet kövezni én belekötöm egy zacsiba és odadobom ahova kakilt. Ha raknak kukát majd kidobom, én teljesítettem a kötelességem, ők nem mert nekik pedig a kuka lenne. Így jártak. Belelélpni nem lehet mert be van kötve.
2017. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyik ismerősöm, télen, fagyban a zacsit kívülről markolássza, mert melegíti a kezét. Az a kis hő se vesszen kárba, mondja...
2017. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a hámján lévő kistáskába rakom és ő viszi a legközelebbi kukáig.
2017. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
77%
nincs nagyobb gyökér dolog, mint zacskóstól otthagyni szerintem, ne haragudj. vagy más felveszi és kidobja helyetted (0,23% esély), vagy jó 30-40 év múlva az enyészeté lesz. akkor már inkább a szart hagyd ott, gondolom nem a városi sétákra gondoltál. tököm szedi össze az erdőben/mezőn.
2017. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kézben viszem addig, amíg kukához/szemeteshez nem jutok. Legalábbis városi környezetben, ahol van utóbbira esélyem.

Erdőn, mezőn nem szedem fel, mert a vadak után sem szedi fel senki. Ha mondjuk pont egy ösvényre, turistaútra teszik, akkor viszont levéllel felszedem és beljebb dobom a bozótba.

2017. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fűkasza elkapta, kilőtte az otthagyott cuccot, hátba talált egy járókelőt, aki nem vette észre mi volt és úgy beült a kocsijába...
2017. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!