Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti mit csináltok...

Kutyások! Ti mit csináltok kutyatámadás esetén?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, hogy egy nyitott kapuból rárontott a kutyámra egy másik kutya. Ilyenkor az első dolgom h a kutyámat a hátam mögé veszem, de sajnos ez nem könnyű, mert benne is előjön a "harcikedv" és meglepő módon az idegen kutyáknak eddig eszük ágába sem volt engem megtámadni, mindig ki akarnak csak kerülni (és ennek örülök persze) szerintetek ez miért van? Miután elkezdek ordítozni mindig megjelennek a kedves gazdák, akik próbálják behívni a kutyájukat és látván, hogy ez nem működik öregnéni tempóban jönnek felénk, hogy legalább megfogják. Miután odaérnek (mindeközben én próbálom falként védeni a kutyámat) megpróbálkoznak a kutyus megfogásával, de valamiért mindenki a nyakörvét akarja megkeresni. Miután ez sem sikerült, szépen beterelgetik az ebzetet és jobb esetben bocsánatot kérnek. Namármost lehet hogy én csinálom rosszul, de ha a kutyám rátámad egy másikra és nem tudom visszahívni az utolsó dolog lesz h azt nézem hogy hol fogjam meg mert megharaphat vagy fájhat neki. Nektek is volt már hasonló élményetek? Mit csináltatok?

2016. jan. 3. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Telepakolsz egy műanyag flakont kavicsokkal, jól csörögjön és mikor rátok ront egy idegen kutya és a tied is kezd lendületbe jönni na akkor a földre közéjük vágni izomból.
2016. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!