Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hus felvásárlás mi a...

Kutya hus felvásárlás mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A neten terjedő hoax többek között azt tartalmazza:

"A kutyahús távol-keleti üzletfeleink, barátaink, honfitársaink kedvelt húsétel-alapanyaga. A kutyahús finom alapanyagul szolgál változatos ételek elkészítéséhez. Hogy a meglévő gasztronómiai igényeket ki tudjuk elégíteni, felhívással élünk kutyatenyésztők, állatmenhelyek, megunt kutyák tulajdonosai felé: felszaporodott állataikat utcára dobálás, altatás helyett magas kilónkénti áron ajánlják fel konyháink számára!


Az évek folyamán számos állatmenhellyel működtünk közre, sok állatvédő szervezettől, tenyésztőtől szállítottunk európai országokban működő konyháinkba a kutyatanyákról feldolgozható alapanyagot. Magyarországon, és az Európai Unióban élő 100 ezer távol-keleti barátunk számára üzemeltetett keleti konyhák, éttermek a legmagasabb napi áron várják kutyák felajánlóit! 20 euró/kg felvásárlási ár (kizárólag élő kutya esetén)! 5 közepes termetű kutya felett házhoz megyünk, és készpénzben fizetünk."


2010. máj. 10. 16:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%
Sztem a szaporítók a rajtuk maradt kiskutyákat felnevelve, a kitermelt tenyészkutyáikkal simán 'támogatják' ezt a piacot.
2010. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
70%

Jézusmária... ez undorító...

Hogy az én trombitaorrú kiskutyámat MEGEGYE valaki... Ez beteges :(

2010. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is undorító,és sajnálatra méltó..

azért egy kutya nem egy disznó!

2010. máj. 10. 16:22
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
a kutya az ember legjobb barátja. no de nem igy!!
2010. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
51%
Máshol meg a disznót nem eszik meg,szent állat..szeirntem felesleges igy hisztizni, ott ilyen a kúltúra nem rossz ez és nem is undorito cska azért mert más mint a miénk. A nyuszikát meg a lovat is ugyanúgy megeszik pedig "milyen cukik". Ja ,és a baromságoktól kiméljen meg mindenki,előre irom nem foglalkozok kutyafelhasználással,nem vagyok távolkeleti,se cigány,zsidó,se terhes:D
2010. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Szemét alja népség!Hogy képzelitek ezt roh@dékok?Remélem megdöglötök ételmérgezésben!Ez már rohadt nagy pofátlanság!
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
EGYÉBKÉNT ezek a szarnépek még lopják is a kutyákat!Udvarokból kiemelik és ellopják az ára miatt!Úgyhogy akinek eltűnik az udvarából az tudja hogy hova kerül szegény!
2010. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
90%
Számomra a kutya nem összeegyeztethető a kajával...ez csupán kulturális okokból fakadó ellenérzés. De valahogy úgy vagyok vele, hogy aki akarja egye, de ne abban az országban ahol mások a normák. Nincs kedvem suliba menet azért hányni mert egy étteremből árad a sült kutya szaga. Meg eleve...belegondolni se akarok.
2010. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
53%
Na az az undorító, ahogy gondolkodsz. A kutya nem kevésbé hús, mint egy disznó. A disznó is ugyan olyan élőlény, mint a kutya. Ki vagy te, hogy eldönsd melyik állatfajnak az élete ér többet?! Látszik, tipikus városi vagy, létezik kutya, meg macska, és ennyi, az, hogy más állatokat is ismernél fényévekre van tőled. SAJNOS.
2010. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a szarevő ,vágottszemű ferdeszemű emberek(?), mindent megesznek ami mozog ! Ezt már bizonyították.... atombombát nekik....!
2010. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!