Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kavicsokat hányt a kutyusom....

Kavicsokat hányt a kutyusom. Szerintetek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Semmi baja nem volt a kutyámnak, az előszobában aludt. Hagytam aludni es mikor megnéztem mit csinál, annyit láttam hogy egy nagyon folyékony barna kavicsokkal teli hányás van az előszoba közepén. Félek hogy esetleg megsértette a belső szerveit a kavics, szerintetek nem lesz baja?

2017. márc. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A megsértés lenne a legkisebb gond. messze nem biztos, kijött belőle minden kavics. nagyon ajánlatos lenne minél gyorsabban az orvos, ahol megnézik, maradt-e a gyomrában még kavics. ha maradt, azt bizony ki kell szedni a dokinak.
2017. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik ez egy ilyen nap. Én most jöttem meg ultrahangrol. Az enyém nem követ evett meg csak mogyorót. De kemény részeket hányt ki és levert volt. Mivel a fa alatt akár követ is behabzsolhatna ultrahangoztak. Kapott két szurit, most figyelni kell kakil-e. Reggelit kaphat csak majd.


Ez a kor 7000ft volt. De megérte a nyugodt éjszakaert. És a szűrik miatt jobb kedve is lett a kutyáknak. (Hanyascsillapitot kapott.)

2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül is nem vittem el orvoshoz, mert utána nem volt már semmi baja, szerintem nincs benne több kavics. Rendesen eszik és semmi rossz tünetet nem mutat, csak akkor abba a 10 percbe mikor hányt akkor volt csak levert , de utána egyszerre futkozott mintha semmi se történt volna. Azt olvastam ,hogy természetes a kutyánál a hányás ha valami irritálja a gyomrát. Szóval köszönöm az aggódást, Maja kutyus jól van!
2017. márc. 15. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg. Igen a hányás normális. Az a baj ha pl megeszik 5 kavicsot de csak 4et hány ki... egy is nagy bajt tud csinálni. De ilyenre ne is gondoljunk!
2017. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!