Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudnak olni egy embert...

Meg tudnak olni egy embert ezek a kutyak?

Figyelt kérdés
Udv. Egy 40kg-nal nehezebb kutya meg tud olni egy embert? Most ez a fajtatol is fugg nyilvan. De egy harcias fajta elbir egy atlag 60-100kg-s emberrel? Mik az eselyek ha kes van valakinel? Tegnap jottem haza.. egy kozep azsiai juhasz majd meg volt orulve kapun keresztul.. kis kerites volt a haz elott. Ejjel fel 1 volt. A falu kivan halva. Ha akart volna szerintem ki tudott volna jonni. Nem volt nalam semmi onvedelemre.. de ha kijott volna elijeszteni el lehet oket? Mivan akkor ha van nalam egy kes? Ha o megharap es en adott esetben megszurom ugy meghatral? A kerdes elmeleti es csak olyan irjon aki a kerdessel kapcsolatba akar segiteni. A tobbi okoskodo kutyaidomarnak ott a vissza gomb. Koszi.
2017. márc. 11. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hagyod hogy bekapja az alkarod, leonyomod a földre és addig úgy maradsz amíg le nem nyugszik. Ha akar, és levisz a földre, mert béna vagy, akkor simán kitépi a torkod. Ha nem, akkor nem.
2017. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés. Én 68 kiló vagyok és 177cm magas (22 éves), engem pont nyáron támadt meg egy labrador, a gazdáját is elrántotta, és rám ugrott, de nem estem el, hanem úgy megijedtem, hogy elkezdtem a fejét össze-vissza ütni és akkor elfutott, persze megharapgált, de nem vészesen. Szerintem csak szerencsém volt, jó helyre ütöttem. Meg tudják ölni az embert szerintem, de a lényeg, hogy a nyakadat védd. Ha megharap és leszúrod, az jogos cselekedet. nyoma úgyis lesz, a gazdáját is felelősségre vonják. De általában ez a mondás tényleg igaz, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. Jártam már úgy, hogy kerítés mögül állandóan ugatott egy kutya és egyszer nyitva hagyta a kapu ajtaját a gazdája, de a kutya nem jött ki megtámadni.
2017. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Komondor középázsiai alapvetően ha nincs ölésre idomítva inkább helyben szokta tartani az ellenfelet. Komondorról konkrét történet egy csirketelepet őriztek 10en amikor jött 2 betörő a falkavezér és felesége felborították őket és rajuk feküdtek a falka meg körbe kapta a fekvő embert de nem bántották. Középázsiainak van egy olyan szokása ha tud akkor a fallal ellentétes oldalról nézi meg az ember és mellé állva rátolja a falra és nem enged.Lehet egyedi esetek csak. Meg tudna ölni de tisztában vannak testi adottságaikkal erejükkel nincsenek rászorulva a harapásra, viszont ha késsel megszúrod akkor ha rossz helyre szúrsz másodszor nem tudsz szúrni mert darabokra szed.
2017. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsonek uzenem.. nyomjal le egy 70kilos kutyat a foldre ami epp megolni keszul.. biztos sok ilyen helyzetbe voltal mar. Marha. Mondtam hogy a fotelharcos proli tacskotarto idomarok ne kommenteljenek
2017. márc. 11. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg tudna ölni, ha akarna, de nem akar. Csak védi a területét. Magad írod, hogy ki tudna jönni, ha akar, ami valószínűleg igaz is, de nem fog kijönni.

Amúgy attól függ, hol szúrod meg és hogyan találod el. Én nem kísérleteznék ilyennel. De erre nem is lesz szükség remélhetőleg, ennél a kutyánál biztosan nem.

2017. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Képzeld vannak, akiket már rengeteg Roti,kuvasz,bullmasztiff,nj támadott meg, és sikeresen meg tudta vedeni magát. Azért mert te elképzelhetetlennek tartod(nyilván saját magadból kiindulva) még nem mindenki életképtelen "férfi"
2017. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!