Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lehet?

Milyen kutya lehet?

Figyelt kérdés

Minden reggel elég korán, még sötétben szoktam elindulni dolgozni, gyalog. Minden második, harmadik nap látok egy fekete kutyát, bár inkább közelebb áll kinézetre egy farkashoz, csak annál nagyobb testű. Teljesen fekete az egész, az utcánk sarkában szokott ülni a túloldalon.

Elég félelmetes, már nem is szívesen megyek arra felé, mindig követ a tekintetével, nem érzem ott magam biztonságban.



2017. márc. 12. 10:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a szomszédokat is, de egyikük sem látta még.

Már mondtam a páromnak is, aki kihívta az állatvédőket (vagy valakiket, akik be tudnak fogni egy kutyát), de ők sem látták mikor kijöttek.

2017. márc. 12. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami jól megtermett keverék. ha újra látod próbáld meg lefotózni.
2017. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, az lesz.
2017. márc. 12. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete német juhász? Mondjuk egy keverék esélyesebb
2017. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami német juhász féleség lehet igen. Wikipédia 65 centis magasságot ír erre a fajra, de amit szoktam látni az jóval magasabb, kb. 85-90 centiméter lehet.
2017. márc. 12. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor valami batár nagy fekete keverék lehet
2017. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg megválaszolódott a kérdés. Arra gyanakszom, hogy a kutya nem létezik.

Ma éjjel felébredtem egy rossz álom miatt, elmentem az ablakhoz (ott tárolom a vizes palackom) és megláttam az utcán az említett kutyát. Az út közepén ült és pont rám nézett az ablakon keresztül. Eléggé megijedtem, szóltam a szobában alvó páromnak hogy jöjjön oda, de mire felkelt eltűnt onnan a kutya, ami lehetetlen mert végig belátni az utcát, mindkét oldalain magas kerítés van.

Kezdek megörülni, mert ezt sehogyan nem tudom megmagyarázni, szerintem csak hallucináltam vagy nemtudom :(

Bejelentkeztem a háziorvosomhoz, aki remélem majd továbbutal valahova.

2017. márc. 13. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor remélem hamar rendbe jössz.
2017. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal egy pokolkutya lehetett. Nem egyedi eset, elég sokan láttak már ilyet. Az a közös bennük, hogy az észlelés után legfeljebb 1 héten belül mind meghaltak. Kérdező, te még életben vagy?
2022. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!