Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől rángatózik a tacskóm?

Mitől rángatózik a tacskóm?

Figyelt kérdés

Észrevettük,hogy a közel 5 éves tacskóm egyre gyakrabban rángatózik.Ilyenkor próbál sétálni,de mindig elesik vagy megbotlik szegény a saját lábában.Olyan,mintha fázna,pedig nem.Van olyan,hogy erősebben rángatózik és van olyan,hogy gyengébben.A nyála ilyenkor nem folyik csak minimálisan.Leszoktam fogni,és beszélni hozzá,mert biztosan meg van ijedve.Tejet szoktunk vele itatni egy fecskendőből,mert ez mindig segít neki.A rángatózás folyamán az egész teste ráng és gyakran ráharap valamire eközben.

Továbbá észrevettem,hogy az orrán kivan kopva a szőr és nagyon rózsaszín plusz a fülén is,de ott nem rózsaszín.Nagyon félek,hogy mi lehet vele.Orvoshoz sajnos nem tudjuk elvinni egyéb okok miatt.



2017. márc. 12. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kell, most azonnal holnap orvoshoz vinni !! Epilepsziás, gyógyszer kell neki, attól jobban lesz. Kérj segítséget állatmenhelytől ha nem tudod kezeltetni.
2017. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kerül orvoshoz és nem kap ellátást akkor megfog halni, ebbe ugyanis beleszoktak halni a kutyák és az emberek is
2017. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a kezelése?:(
2017. márc. 12. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de jó pár ezrest biztos elkér az orvos és a gyógyszer sem 100 ft. Ha nagyon nem jól álltok anyagilag nincs mese kérd a közeli állatmenhely segítségét, nem azért hogy elvegyék tőled, csak hogy nem e tudnának esetleg kihúzni a kakiból, aztán megfizeted majd nekik vagy ledolgozod, mit-tudom én. Kell a kutyának a segítség, mert meghal máskülönben .
2017. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megbeszélni a szüleimmel,de anyukám nem szívesen költene rá,csak akkor nem értem,hogy miért engedte meg a kutyust még anno 2012-ben.Köszönöm szépen a segítséget,megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni.:(
2017. márc. 12. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj sikerrel és hosszú életet még a tacsidnak.
2017. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az epilepsziára felírt gyógyszerek többsége nem kerül többe 1000ft-nál!!
2017. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!