Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire és Tacskó (1 éves)...

Yorkshire és Tacskó (1 éves) keveréket mivel etessem?

Figyelt kérdés

Menhelyről fogadtam örökbe, még nincs ivartalanítva, de nemsokára azon is átesik, már beszéltem az állatorvosunkkal.


Addig is milyen tápot érdemes vennem neki? Hatalmas mozgásigénye van, játékos kutyus.



2017. márc. 13. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyet akarsz, csak prémium legyen. Pl Happy Dog Mini
2017. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sweat meet
2017. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt. Ennél nem találsz jobbat ennyi pénzért. Szerintem simán jobb akármelyik Orijen tápnál. (Akik nem jelentkeztek be azoknak: Real Nature Wilderness tápok közül bármelyik) 65-70% húst tartalmaznak, az ínyenceknek különböző ízben. [Nem ízesítés, a hús más bennük]

Akkor végülis róla lenne szó.

[link] (Tudomásom szerint csak a Fressnapf forgalmazza)

Ha valamilyen kérdésed van írj, a mienk 2 hete eszik, alig szedek kakit, a bundája meseszép, nem is nagyon vedlik. Nem ereget sokat, teljesen elégedett vagyok. A tápméret kicsi, de rendesen megrágja. Nagyon izlik neki. 5kg-s keverék.

2017. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!