Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt már valaki húst az...

Rendelt már valaki húst az Independent Petfood Kft-től (Minőségi barf)? Mik a tapasztalatok? Érdemes tőlük nagy mennyiségben rendelni?

Figyelt kérdés

Itt vidéken sajnos csak hentestől tudunk husit venni a kutyáknak, vagy a teszkóból, de látom hogy a Minőségi Barf szállít házhoz. Kicsit bizonytalan vagyok, mert egy ismerősöm megjárta velük, de látom, hogy sokan lájkolják Facebookon őket és adnék nekik egy esélyt. Megköszönném a válaszokat, mert nagyobb mennyiségben vásárolnék, ha rendelnék tőlük és nem szeretnék úgy járni mint a munkatársam.


Köszönöm szépen



2017. márc. 13. 12:26
 1/4 Eszter 78 válasza:
Kerüldd el... Egy Reanult csomagtartójában szállítja ki a húst mindenféle hűtés nélkül. Még mázli, hogy télen rendeltem. Nyáron talán meg is rohadt volna a hús mire ide ér hozzánk. Ja és ha bármit reklamálsz, például hogy késett a kiszállítás, hiányzott a rendelésemből, kb még te vagy a hülye hogy szóvá teszel bármit, egy tuskó volt a kiszállító ember, de ismerősök kutyája pl beallergizált a nyúlra. Azt mondjuk nem tudom hogy, fórumokban azt irják, hogy a nyúl hippoallergén.
2017. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk nem volt vele problémánk, bár akinek előttünk adta át a kiszállító, velük egy kicsit flegma volt.
2017. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi megszívtuk, de a mi tudatlanságunk miatt. Nyúldarálékot rendeltünk tőlük és olyan szinten beallergizált rá a kutya, hogy csak a 3. állatorvos tudta kezelni a tüneteit, de ő sem volt biztos benne hogy a hústól lehet, aztán kiderítettük, hogy a nyúl darálék bőven tartalmaz csirkét is, úgyhogy ez volt a ludas és elméletielg nyúl darálékot nem is lehetne adni az allergiás kutyának.
2017. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer rendeltem tőlük, de megvagyok elégedve velük, nagyon szép nyesedékeket kaptam, és korrektek.
2017. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!