Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyusomnak?

Lehet valami baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy hiperaktív kis puli kutyusom aki 3 hónapos mára már..ma mivel eléggé koszos volt megfürdettem kint (13 fokban meleg vízzel) és mivel anyum nem díjazta volna azt ha törülközövel törlöm át ezért régi konyha ruhával töröltem át.Nem száradt meg teljesen mert egyből futott is világnak az lenne a kérdésem hogy lehet e valami baja hogy nem töröltem szárazra teljesen?

2017. márc. 13. 20:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A jövőben veszek neki egyet amint lesz rá keretem bocsi én a reggeli kaja pénzemért is minimum 1 óra házimunkát végzek amíg dolgoznak a szüleim(nem önsajnáltatás akart lenni még mielőtt valaki nekem esne)
2017. márc. 13. 21:58
 22/24 anonim válasza:
66%
Hát te nem vagy teljesen normális az is biztos.Fürödj meg te kint ilyenkor és maradj vizesen.Bár vitted volna be vagy valahol megszáritottad volna hajszáritóval....
2017. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16# Azt írtam, hogy nem ázik át azonnal. Egyébként szőrtípustól is függ, a hosszú szőrűeken belül, a dupla bundásak nyilván nehezebben áznak át (nekem olyanok vannak), mint mondjuk egy szimpla bundás, selymes szőrű.
2017. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a kutyának semmi baja sincs ugyan olyan hiperaktiv szőrgombóc mint volt legközelebb figyelek erre és akkor elkerülöm azt hogy némely embernek feldzöktessem a pulzusát az égbe it
2017. márc. 14. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!