Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vérzik a kutyám?

Miért vérzik a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves keverék kutyám(szuka) és fél évesen lett kiivartalanitva. Ma amikor hazaértem a suliból láttam hogy tiszta vér a fekhelye és végignéztem a kutyát és semmi sérülés nincs rajta még semmi. Mi lehet az a vér? Lehetséges hogy tüzelt és ha igen az nagy baj?

2017. márc. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva lett akkor elvileg nem tüzelhet, kivéve ha rosszul lett elvégezve a műtét. Mindenképp vidd el orvoshoz.
2017. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem pakolta ki tejesen caak elkötötte a petevezetőt vagy mot. Ilyenlor úgy tudom ugyanúgy tüzelnek. Vidd vissza kérd számon
2017. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor elviszem orvoshoz köszönöm!
2017. márc. 14. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltunk az orvosnál és azt mondta hogy ez nem tüzelès mert kivették a méhét és nincsenek meg azok a jelek amik a tüzelésnél vannak. Azt mondta fogyeljem meg a kutyát hogy tényleg onnan jon e a vér meg ilyenek es ha igen vigyem vissza. Szerintetek mi lehet? Miért vérzett? Azota nem vérzett.
2017. márc. 14. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a vizeletét és a székletét, ha az egyik véres megvan a baj.
2017. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, a fekhelyére egy felnőtt kutya sem szokott sem vizelni, sem kakálni, egyébként meg ha onnan jönne a vér, az a kutya viselkedésén is látszana.

Kérdező, normálisan viselkedik a kutya? Jókedvű, van kedve enni, játszani, sétálni?

Ha igen, nem lehetséges, hogy pl. húst lopott vagy elkaporr valami állatot és azt ette a fekhelyén. Egyáltalán, CSAK a fekhelye volt véres, a kutyán sehol egy folt? Biztos, hogy vér volt, nem pl. gyümölcslé vagy hasonló (pl. cékla)?

2017. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a kutya nagyon jó kedvű eszik rendesen és semmi baja,

igen csak a fekhelye volt véres a kutyán semmi nem látszott.

2017. márc. 15. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
de lehetséges bár nem szokott ilyeneket csinálni
2017. márc. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!