Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russell terrier tapasztal...

Jack Russell terrier tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A jack Russell terrierrel kapcsolatban szeretnék kérdezni! Milyen pozitív és negatív élményeitek vannak? Nehezen taníthatóak?

2017. márc. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Cuki,aranyos,okos,hiperaktív,NAGY tapasztalatot igénylő,makacs terrierek
2017. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg energiája van.sok nevelést igényel. Nagyon okos kutya.könnyen tanul.

Első kutyának nem ajánlom..

2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyen tanul, ádáz, sértődékeny, rengeteg mozgást-tanítást igényel, különben rombol, vagy látványosan szenved. Az enyém utálja az esőt, lehetőség szerint egész nap a seggemben lóg, utál egyedül maradni. Meglepően okos, tanítás nélkül megtanult dolgokat, igyekszik megfelelni nekünk, de mondom, csak akkor, ha megkapja ő is, amit igényel. Anélkül borzasztó.
2017. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon okos, én 1. Kutyaként is simán elbírok vele. Na jó, ez egy kicsit túlzás:) Imád játszani, nagyon aktív, szereti a hasát. Ha nem lenne süket, szerintem simán lehetne belőle egy "tökéletes"eb. Amúgya Kutya-tárban sok mindent megtalálsz róla.
2017. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már van egy kutyám, szóval van némi tapasztalatom! Arról is hallottam, hogy nagyon makacs tud lenni! De nálunk rengeteg törődést kap és nagy mozgástere is van! Köszönöm válaszaitokat!
2017. márc. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!