Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most szeretnénk venni golden...

Most szeretnénk venni golden retriver kutyát és ha már kb egy éveset veszünk aminek már van neve, de nekem nem nagyon tetszik. Ha máshogy szólítom akkor hallgatni fog rá? (de még nem tuti hogy nagyot veszünk lehet kicsit)

Figyelt kérdés

Illetve még írjatok már le mindent erről a kutyafajtáról mert én már utána olvasgattam sok mindennek de szeretnék biztosra menni mert ő lesz az első kiskutyám.

Ja és egy fontos kérdésem még hogy mennyi a betannitatasi dij kb???



2017. márc. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Névvel kapcsolatban: hasonló hangzású nevet válassz. A kutya nem a konkrét szót, hanem a hanglejtést tanulja meg. Például ha Aladárnak hívják, akkor az a-á hangokat tartsátok meg. Hasonló legyen a hanglejtés. Ugyanígy ha sz/cs hasonló erőteljesebb hangok vannak, akkor hasonló nevet érdemes választani neki.


Taníttatásról kutyaiskolák oldalán nézelődj, de a golden jó természetű kutya, kitartással te is be tudod idomítani az alapvető parancsszavakra.

2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg fogja tanulni az új nevét is. Gondolj bele, a talált kutyáknak, akiket örökbe adnak, senki sem tudja, mi lehetett az eredeti neve. Ők is megtanulják az új nevüket.


Betaníttatáson gondolom kutyaiskolát értesz. Nézd meg, a lakhelyed környékén milyen kutyasulik vannak, és azoknál érdeklődj telefonon, vagy ha van honlapjuk, ott nézd meg a tanfolyam áraikat.

2017. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget mindenkinek mar utana is neztem
2017. márc. 16. 00:59
 5/5 respect 99 válasza:

Szia! :) Van egy ismerősöm, akinek van egy golden retriever kutyusa, 2 évesen fogadták örökbe és ők is átnevezték, előbb-utóbb megtanulja a kutyus!

És hát nekem is van egy golden kutyusom, ő 1 éves, hát.... sok gond volt vele, volt már egy életmentő műtéte is, mert megevett egy rongyot, az összes kis bokrunkat megette, tehát nagyon rossz!!!! De most lehet, hogy a műtét miatt vagy, mert kezd felnőni megjött az esze! Minden esetre imádjuk és sok sikert és sok türelmet hozzá!

2017. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!