Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig sír utánam és velem...

Mindig sír utánam és velem akar lenni a kutyám, de közben harap és durva velem?!

Figyelt kérdés

Nem engem tekint falkavezernek.

De ha elmegyek akkor sir utanam, ha megyek furdeni ott is sir ertem.

De viszont ha jatszunk akkor durva velem es harapdal.

En foglalkozom vele a legtobbet, en setaltatom, jatszunk es tanitom. De nem ram hallgat leginkabb.


2017. márc. 15. 14:06
 1/9 A kérdező kommentje:

Szoval a kerdes,hogy miert sir ertem ha durva velem?

Ha nem itthon alszom akkor is a nap nagyreszeben csak ul es bele van zakkanva az eletebe.

8 honapos kan kutyus.

2017. márc. 15. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj vele kutyasuliba ott megtanítják neked mit kell tenned hogy javuljon a helyzet.
2017. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert nincs megnevelve, el van tűrve neki a durvulás, emellett szeparációs szorongása van.

Előbbire, ha nem megy egyedül a nevelés, kutyaiskolát javaslok, utóbbi kezelésének olvass utána, de egy jó kiképző is tud tanácsokat adni.

2017. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongása van. Mivel nincs előtte tekintélyed, úgy érzi hogy neki kell téged megvédenie.

A durvaság és harapdálás játék közben meg szimplán neveletlenség.

2017. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De akkor is sir ha pl ott van vele akit falkavezernek tekint.

Pl en bemegyek a szoba, o kint marad apukammal akkor is sir ertem.

Tehat nem marad egyedul, amit irtok az aut hittem az, hogy fel hogy egyedul marad es nem jonnek vissza hozza.

De amikor egyedul hagyjuk itthon nincs vele baj, 2-3 percet sir es abba hagyja.

De ha en megyek el akkor 20-30 percekig sir. Pedig nem egyedul van.

Valoban engem feltene?

2017. márc. 15. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, téged félt, mert úgy érzi, hogy neki kellene megvédeni és szemmel tartania téged, ha nem lát, az pedig stresszt okoz számára. Ez nem jó! Rendezni kell a sorrendet, hogy téged se soroljon maga alá, és ezzel megszűnik majd a probléma (mindkettő).
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kölyökkutya?
2017. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8honapos
2017. márc. 16. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor még szerencséd van, könnyen megnevelheted. Ezt ne hagyd. Ha harapdál, tiltsd le határozott hangon, ha nem érti, akkor adj neki egy sallert, vagy fogd meg a nyakánál a bőrt, és úgy mondd, hogy NEM! Ez nem fáj neki, de megállítja.
2017. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!