Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám, aki 2...

Van egy kiscicám, aki 2 hónapos, és nagyon szeret kint lenn, de őneki már nem jó az udvaron lenni, ő már be akar menni az erdős részbe. Ott elég durva a talaj. Ki bírja szúrni a talpát valami? Kiengedjem oda is, agy inkább maradjunk az udvarba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, ha magától megy nem kell visszatartani
2009. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de azért figyelj vigyázz rá!2honapos még nagyon picike!jöhet egy nagyobb macska és megtámadhatja..:S nálunk pl az udvarba állando vendégek a szomszéd és idegen cicák eggyaránt,föleg bagzás idöszakban
2009. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj, bocs aszt nem említettem, hogy csak is úgy enedem ki, hogy én és az anyukája is ott vagyunk. :) Egyedül nem engedem ki.
2009. szept. 25. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor az teljesen jó.

De sose lehet tudni megijedhet azért egy pórázt javaslok de anélkül is mehet esetleg:)

2009. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cicamama pontosan tudni fogja, hogy hová mehet a kölyke és hová nem. Szerintem nem kell féltened!
2009. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!