Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki volt tegnap este Cesar...

Ki volt tegnap este Cesar Millan előadásán?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna elmenni, de nem tudtam:(

2017. márc. 19. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én voltam. Kisgyerekes családi programnak elment. A tolmács nem nagyon tetszett, sokszor rosszul fordított, az elején kicsit monoton volt néha pedig túlságosan beleélte magát és már eröltetett lett.

Az egész előadás nem volt rossz, de mégegyszer nem mennék el. A tartalma mesésre volt foga, könnyen érthető. Aki viszont azért ment, hogy tanuljon valamit a kutyanevelésről annak szerintem egy normálisabb kutyaiskola többet segít mint egy ilyen előadás. Igazából a kutyaiskolás első két három órát foglalta össze többynire, látványosan. Aki viszont azért ment mert esetleg a műsorán nőtt fel vagy csak szereti a műsorát annak biztos nagy élmény volt.


Különben az előadás teltházas volt (kivéve a felső lelátók, azok zárva voltak). Viszont a lenti, színpaddal szemben lévő helyek borzalmasak voltak. A szék kényelmetlen, gyorskötözővel a másikhoz kötve és semmi hely nem volt a két szék között. Az egész műsor pedig késéssel kezdődött.

Sok rendezvényen voltam már az árénában de a rendezés szempontjából ez volt az egyik legroszabb.

2017. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 érdekes amit mondassz, a múltkori előadásán én voltam és ugyanezek voltak a hibák mint most
2017. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!