Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Hovawart?

Mennyibe kerül egy Hovawart?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegetem ezt a kutyafajtát és már tudok róla egy csomó mindent persze nem tapasztalatból. Engem leginkább az érdekelni, hogy mennyibe kerül egy ilyen fajta kutya, mennyit kell rá költeni és kinek mi a tapasztalata vele, mivel nem szeretnék úgy belevágni, hogy ne tudnám kifizetni a neki szükséges dolgokat. Köszi a válaszokat!

#Hovawart #Hovawart ára #megbízható- e
2017. márc. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem tudom, mennyibe kerül a kutya, de az egyebek pont annyiba mint más kutyáknak.


Oltások első évben 20-30 ezer.

Eloskodo elleni küzdelem évente 30-50 ezer.

Kutyahaz-egy normalis- 40 körül

Nyakorv és poraz minőségtől függ de 5000-tol a csillagos ég.

Allatorvosra havi szinten 10000 ft-ot érdemes félre tenni mert ha nagyobb baj van legyen tartalék, de kisebb látogatás is 8-10000 ft-ba fáj

Kaja-mivel nagytestu sokat eszik de kilónként 800-1000 ft-ért már lehet normális kaját kapni.

Kutyafesu

Játékok

Ragocsontok

Kutyasuli-ha mentek 30-50 ezer egy tanfolyam.

Autós szállításhoz box vagy kenel, vagy biztonsági öv

Mi vettünk bicohoz utánfutót is



De mi pl nagyon sokat koltunk a kutyainkra. Mindig veszek nekik valami finomat valami újabbat, jobbat, játékot, ha bármi gyanús rohanunk a dokihoz, lehető legjobb tápot kapják, ilyesmik. Szóval mi bizonyára tultoljuk. De ha az ember megszereti őket akkor már csak igy megy...

2017. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keletebbre (Ukrajna, Ororszország) olyan 800€ körül kezdődik a jó vérvonalú + szállítás (nekem szibériából volt 350€, bár más fajtára). A szállítást általában a tenyésztő intézi. Az itthoni árakról sajnos nem sokat tudok.
2017. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 20. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, itthon olyan 200-300 000 Ft körül mozog egy minőségi kennelből származó kölyök. :)
2017. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
250 ezer forint egy ilyen kutya ára, találtam egy kennelt a közelben és megkérdeztem az úri embertől. Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 25. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!