Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról? (RollyTeaCupPuppies)

Figyelt kérdés

[link]


Minőségi kutyát szeretnék, viszont azt hallottam ezek a kutyák csak fél évig élnek. Igaz ez? Még a mini vagy az extra mini yorkin gondolkoztunk. Mindenképp kisebb méretű kutyát szeretnénk mivel dolgozunk és panelben lakunk, ezért csak napi 3-szor tudnám levinni a kutyát.



#kutya #rollyteacuppuppies
2017. márc. 24. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A "márkás" kutya dolog önmagában nem rossz dolog, ha pl. rohamjelző kutyáról van szó, törzskönyves fajtatjszta (különböző fajta) szülöktől pl. egy labradoodle. De ezek a toy, meg extra mini dolgok (szerintem) nagyon betegesek és pénz szerzés céljából gyártják Őket, szegénykéket.
2017. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
de cuuuukiiiikkkk jááájjj
2017. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mini és az extra mini jelzőket leginkább a szaporítók használják, hogy a beteges, alulfejlett egyedek is elkeljenek, egyszóval, ha jót akarsz magadnak, és minőségi kutyát akkor nem extra mini, meg miniket nézel, hanem kennelből vásárolsz. A normál méretű yorkshire terrier sem "nagy".
2017. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Olyan NINCS hogy mini meg extra mini yorki. Azok mind BETEG SZAPORÍTÓS KEVERÉKEK

Ezen az oldalon is csak beteg keveréket akarnak neked eladni. Keress fel rendes yorkshire terrier kennelt!

2017. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Mini yorki nincs, ez a fajta egy méretben létezik. A mini jelző alatt alulfejlett, beteges egyedeket adnak el. Csak tenyésztőtől, törzskönyves kutyát szabad venni.

Egyébként egy kölyökkutyának nem elég a napi 3 levitel, míg szobatiszta lesz (ez több hónapba is telhet), 2 óránként le kell vinni. Ha addig nem tud vele valaki otthon maradni, akkor idősebb kutya befogadását javaslom. De neki is minimum a napi 3 séta és ebből az egyik hosszú ahol el is tud fáradni és játszani más kutyákkal.

2017. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt már kutyám, az egy yorki volt, és neki elég volt a napi egy rövid, két hosszabb séta. Köszönöm mindenki véleményét, biztos, hogy ezek után egy fajtatiszta yorki kennelt nézek majd. :)
2017. márc. 24. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 30 kilós kutyám van az is 3X sétál egy nap. 40 perc, 40 perc, 1-2 óra. Teljesen elég neki. Miért kell emiatt kiskutya?
2017. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Erősen ajánlom figyelmedbe: [link]
2017. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adom 7-es válaszát. Én is németjuhász keveréket tartok panelban, semmi gondja sincs. Kis méretű kutyàt ugyanannyiszor kell levinni sétàlni, mint a nagyot.
2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Jack Russelem van, min. napi 4x kell sétáltatnom és örökké kis hiperaktív :D
2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!