Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire megbízható ez a...

Mennyire megbízható ez a pitbullos oldal?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 25. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a linkelt nyitóoldalt olvastam el, de az alapján semennyire, én inkább kukáznám az egész oldalt.
2017. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó ne ilyenekből tanulj. Ezen az oldalon úgy látom még a helyesírás sem megy.
2017. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hobbista csinálta, fordítgatott cikkeket gondolom, meg van egy pit jellegű kutyája (akinek baromi rondán vágták a fülét), de ennyi. Az ilyen oldalakkal nem érdemes foglalkozni, a fele bullshit (és sajnos nincs ráírva, hogy melyik fele :)).
2017. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg tudnátok ajánlani egy olyat amin hiteles infók vannak?
2017. márc. 25. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan miről? Mert ez a pitbull-téma annyira fel van hígulva, hogy egy csomó szar terjeng a neten, egy csomó dolog meg egyáltalán nincs leírva sehol.
2017. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam ha nem is magyar nyelven de van olyan oldal amin hiteles információk vannak és kb. mindent tartalmaz amire egy leendő gazdinak szüksége van.


Na mindegy akkor majd beszélgetek tulajdonosokkal.

2017. márc. 25. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal beszélgess, akik el merik engedni a kutyájukat azonos nemű ivaros kutyák társaságában, már ha jól nevelt kutyát akarsz :) És nézz ki egy jó kutyasulit, lehetőleg olyat, ahol értenek is ezekhez a fajtákhoz.
2017. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!