Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutya ivartalanitas...

A szuka kutya ivartalanitas utan is tuzel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 20:45
 1/5 anonim válasza:
nem
2017. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ezért sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb is lesz. Valamint Sok betegséget megúszhat.
2017. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem pakolják ki rendesen akkor lehet. De ez már be van tiltva ha jól tudom.
2017. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat 😊
2017. márc. 25. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos két ivartalanított szukámból egy rendszeresen visszatüzel. Amikor ő lett ivartalanítva (most 11 éves a kutyus, akkor lehetett olyan 4-5 körül már nem emlékszek) nem éreztem magam elég bátornak hogy megkérjem az állatorvost hogy bent lehessek műtét közben. Ez azóta az új állatorvosomnál már minden műtétnél úgy van hogy én is ott vagyok és segítek, ezért tudom mi történik, akkor viszont nem tudtam, így elképzelhető hogy őt a régi másik állatorvos máshogy műtötte, ezért jön vissza a tüzelése. Egyébként kanokat ilyenkor ugyanúgy vonzza, viszont nem engedi őket magára és kölyke se lehet, ennek ellenére kissé bosszantó a sorban álló nászra vágyó kutyák hada :D
2017. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!