Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden vágyam egy kutya, de...

Minden vágyam egy kutya, de édesanyám nem szeretné. Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Amint említettem már nagyon rég vágyom egy kutyára. Édesanyám nagyon ellene van a háziállatoknak és sokáig tényleg nem engedte. Tavaly nyáron végre rá vettük, hogy legalább egy cicánk lehessen. (14 éves voltam.) Nagyon jóba lettek a cicával, minden nap meg simogatja és beszél is hozzá. Nagyon meg kedvelte. De nem értem, a kutyát miért nem engedi? Elmodása szerint sok a baj vele, de ő csak attól írtózik, hogy mindent össze pisilne vagy kakálna. Születésnapomra nem kértem direkt semmit hogy majd ballagásomra egyik ajándéknak kaphassak egyet. Mivel tudnám meggyőzni? Ötleteket várok! :)

15/L



2017. márc. 26. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem arról van szó,hogy senki ne tartson kutyát.


Csak a jövőre is gondolni kell.


Speciel húgom 16 évesen kapott kutyát, 20 évesen szerelmes lett és a kutyáját le sem szarta. Én foglalkoztam,foglalkozok vele mai napig.Tavaly elköltözött párjával albiba,persze kutya nem mehetett így maradt nálunk .


Úgy,hogy jogosan fél sok szülő,hogy a kutya rájuk marad.


Környéken is rengeteg velünk egy korúnak volt kutyája és már jó ideje anyuci,apuci sétáltatja őket.

Mikor kérdezem hol van xy?- elköltözött,kollégista kutyus ránk maradt. Persze szeretik meg minden.De na mégsem ők akarták.


Úgyhogy ha egy szülő már régóta tiltakozik akkor nem igazán fogja megengedni.



Amit tehetsz ha valóban nagyon szeretnéd,hogy bebizonyítod neki,hogy érdekel a kutya pl kutyás könyveket kérsz,kutya nevelésről,fajtákról,táplálkozás stb stb..Így látják mennyire elszánt vagy.

Várj egy kis időt és ha nem emlegetted. Lehet maguktól is felajánlják a kutya lehetőségét.Illetve csinálj egy perselyt "kutyára" feliratozva. Gyűjts pénzt. Ezzel is tudatott,hogy mennyire akarod.

2017. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!