Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha pár napig macskakáját kap?

Baj ha pár napig macskakáját kap?

Figyelt kérdés

Találtam egy kiskutyát, csütörtök-pénteken lesz időm állatorvoshoz vinni chipet olvastatni, majd menhelyre vinni, ha nincs benne chip.

Tavaly pusztult el a macskám, maradt még táp meg konzerv. Nem baj ha azt adom neki? Nem akarok másik tápot venni 2 napra.



2017. márc. 28. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak pár nap, akkor semmi baja nem lesz tőle :) De készülj arra, hogy nem biztos, hogy a menhely azonnal be tudja venni.
2017. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár napig nem baj, de inkább a szárazat add, a konzervtől lehet, hogy hasmenése lesz.
2017. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha esetleg korábban eltudnád chipet olvasni vinni mert ha van benne chip valaki biztosan keresi. Hívd fel a gyepmestert, hogy menjen ki és olvasson chipet ha megolható valahogy. Gondold csak magad a gazdája helyébe. Elszökik a kutyája, égen-földön keresi de sehol sem találja, sőt esélye sincs megtalálni mert nálad van. Persze nem azt mondom hogy hagynod kellett volna, csak segíts a gazdájának is megtalálni. Tegyél ki képeket róla közösségi oldalakra, kérdezgesd a szomszédokat, hátha ismerik a kutyát/gazdáját.
2017. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! semmi baja nem lesz tőle szerintem! Az, hogy eltűnt, a gazdája felelőssége!
2017. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Raktam ki képeket, hamarabb nem tudom elvinni, este érek haza.
2017. márc. 28. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Baj, már pár nap is elég, hogy macskitiszt kapjon és nyávogni kezdjen!
2017. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!