Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Platinum...

Mit gondoltok a Platinum eledelről?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon túl van árazva.
2017. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mihez viszonyítva?
2017. márc. 28. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kutyáimnak nem vált be.

Mindkettőnek laza volt a széklete és brutál büdös.

2017. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzMHZs ***** válasza:
Nekünk bejött, de mikor jött a második kutyám, váltottunk, mert baromi drága, annyi pénzből húst is vehetek nekik és annyival nem tudott többet, nem volt semmi szembetűnő változás. Én az állagát is szerettem, agility-re jutalomfalatnak is azt vittük.
2017. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eregetett tőle és nagyon büdit kakilt :) amúgy nem volt rossz, de kell hozzá adni kiegészítőnek rágni valamit mert elég "ragacsossá" tud válni a kutya szájában. Mi azért váltottunk mert nagyok voltak a tápszemek (2 kilós kutyinak), illetve rágás helyett csak nyammogott rajta.
2017. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pont most vettem én is a bárányosat a platinumból...hát most így akkor nem tudom...a honlapjukon a véleményeknél mindenki áradozott róla, hogy nem vakaródzik a kutya, meg jó a széklet...stb. én is akartam kiírni ezzel kapcsolatosan kérdést, de így megelőztél...én mától kezdem, ha gondolod egy hét múlva írok hogy mi a helyzet nálunk...
2017. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is ezzel a táppal etetek közel egy éve. :) Egyszerűen kíváncsi voltam más mit tapasztalt.

Nálunk mondhatni bevált, két 30-32 kilós kutya kapja. Kaki színre, állagra rendben, szőrzet szép (az egyiknek nagyon hullik, de ez nem a táp hibája). Én az árát sem gondolom magasnak. A többi jó minőségű táp sem olcsóbb szerintem.

Mi váltogatjuk az ízeket, az egyik hónapban csirkéset kapnak 1200 körül van kilója, a másik hónapban az ibériai sertésest kapják, ez kicsivel drágább. A bárányos nálunk nem vált be sajnos. Valamiért az egyik kutyám mindig kihányja, így azt már nem is rendelek.

2017. márc. 30. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia..en vagyok aki be akart szamolni a tapasztalatrol...:) en a baranyosat vettem ,tegnap kezdtem atallas nelkul vacsira mar azt kapta,es reggelire is...nem akarom elkiabalni de szuper volt a szeklete es sokkal kevesebb mint az eddigi tapoktol..hihetetlennek tartom...orokke ezzel volt a gondunk...remelem igy is marad...mar csak az kene h hizzon ...beszeltem a platinumtol valakivel,es mondta h 7 napig kb ne emeljek nehogy rossz legyen a szeklet...mondta h termeszetes alapanyagbol keszul a tap,nulla vagohidi mellektermekbol...ez eddig meg 2 etetes volt,varom a tovabbiakat...en a kutyamnak a legjobbat akarom...
2017. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8-as válaszoló, remélem nálatok is beválik. :) Ha a kaki jó, az már fél siker! :D Nálunk is viszonylag kis mennyiségű, nem olyan rakások, mint több más eledeltől. Pl. nekünk az Acana-tól sok volt, és világos.

Ha büdös, hát büdös, egyiktől sem lesz rózsa illatú, ez egészen biztos.

Az adagokról annyit, hogy nálunk kb. bejön az, amit a zacskón ajánlanak. 30-35 dkg/kutya, és pont megfelelő így az alkatuk. Pedig két elég aktív kutya kapja (egy boxer, és egy bull típusú keverék). A boxer mindig befalja az adagját az első pillanattól kezdve. A másik van, hogy sztrájkol, és "nehezére esik enni". Persze ha szemenként adnám a szájába, akkor eszi, de nem hülyültem meg, hogy ezzel szórakozzak. Ilyenkor össze szoktam keverni az övét egy evőkanál tejföllel, úgy azonnal eszi ő is.

2017. márc. 31. 07:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ kedves kérdező, a 8-as voltam...eddig minden oké széklet ügyileg, tényleg kevesebb mint a többitől és szinte söpröm olyan kemény..végre.. nekem német juhászom van 10 hónapos, a súlya 33,7 tudom hogy nem kevés, de mivel nagyra sikeredett így sovány a kinézete....440 grammot adok neki, de muszáj lesz emelnem mert híznia kell...még várok 3 napot az emeléssel..jó hétvégét!
2017. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!