Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekeről a...

Mit gondoltok ezekeről a termékekről? (JULIUS-K9 Lumino póráz, fluorezkálós labdáról)

Figyelt kérdés

[link]

Vizslámnak vennék, a színe nagyon tetszik (főleg, h mostanában csak esténként van időm elvinni sétálni/ futni, es ez jo lenne, mert jól látszana, igaz van világító nyakorvunk, es pórázhosszabítónk, de új pórázra mar régóta vágyok)

[link]

Eddig félt a labdától( régen dobálták) , de most elkezdte megszeretni, klikkerrel motiváltak rá, ma is játszottuk, meg azert mégiscsak vadaszkutya, élvezi ha zsákmányt tud hozni:))

Igazából azert efelől a két termékről érdeklődtem, mert egy csomagakcióban lehet kapni, es gondoltam megkérdezem h nektek mi a vélemények h megérné-e ez a két dolog az 5000Ft-ot?


2017. márc. 12. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rendbe van, megéri...
2017. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A póráz mindenképpen,én személy szerint a labdát nem venném meg ennyi pénzért,de még az sem olyan vészes.
2017. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 a kettő egybe kerül 5000Ft-ba, csomag akció;)
2017. márc. 12. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a Lumino elég szar, nem egy tartós darab, elszakad. Még nem próbáltam, de több helyről ezt hallottam. Mostanában már a K-9 sem a régi, ismerősöknek két karabinerük is eltört mostanában, új gumis pórázokon...
2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiért nem sok.
2017. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

23kg-os kutyusnak lenne, eddig csak egy hámot rendeltünk onnan, nekünk eddig teljesen jól szuperál, remelem ezen a pórázon jo lesz a karabiner, mert mar háromtagú sikerül tönkre tennie (mondjuk akkor még nem az en kutyám volt, es 5évnyi sétát kellett bepótolnunk, amit nem egy póráz es nem is egy Nyakörv bánt:)

2017. márc. 12. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a K9 termékeket. Van is egy "pár" (szinte minden felszerelésünk tőlük van) . Nagyon jól szuperálnak. Eddig még (2 éve nyúzzuk a hámot, pórázt) semmi bajuk nincs. Se törés, se szakadás, mint az új. Ez szinte hihetetlen, mert előtte heti rendszerességgel szakadtak el nálunk a pórázok (Volt, hogy a közepén ketté szakadt, ne kérdezd hogyan), pedig össz-vissz 13 kiló a kutya. És nem gagyi cuccok voltak azok sem. Viszont a K9 termékek nagyon strapabírónak bizonyultak. Most a pórázunkat egy 25 kilós, ereje tejében lévő labrador is használatba veszi időnként, de még mindig probléma mentesen végzi a dolgát.

Szóval csak ajánlani tudom, nekünk beváltak.

2017. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. márc. 12. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy K9 Idc hámot, 5 kilós kutyusnak. Szuper! Nem tud belőle kibújni, nem hinném, hogy elszakad, szuper minőség! Szerintem megérné a szett!
2017. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekünk is van hámunk tőlük, sőt mar nyakörvet is vettem most nemrég, de kifejezetten erről a két termékről érdekelne a tapasztalatok.

De azert köszi a választ:)

2017. ápr. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!