Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket taníthatnék...

Milyen trükköket taníthatnék még a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Van egy öt éves Bichon manóm. Már kiskora óta tanítgatom. Kezdetben az ülj parancsot tanultuk meg, majd a fekszik, hátán fordulást. Idén tanultunk meg két lábon állni, majd úgy fordulni. Aztán jött a pacsi, piti, és természetesen a "csípd meg", amikor ráugrik a jutifalatra. Szeret tanulni, főként azért, mert a kedvenc falatkáival jutalmazom! A kérdésem pedig.. Milyen egyszerűbb trükkök vannak, amiket megtaníthatnék még? :)
2017. márc. 29. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ezer trükk van, amikből válogathatsz. Érdemes lenne youtube-on keresgélned trükk videókat, ott találnál nektek való feladatokat.
2017. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval tudja eddig az:

Ül, fekszik, hempereg, két lábon állás, kétlábon fordulás, pacsi, piti, "csípd meg" parancsokat (bocsi, hogy így kigyűjtöttem csak így könnyebben átlátható, hogy eddig mit tud)

Rengeteg trükk van, leírok párat, és a megtanításukról a youtubon vannak videók.


Meghajlás

[link]

Többféle tanítási módot mutat be, nekem a pórázossal sikerült megtanítani.


Forog (jobbra/balra)

[link]


Lelövés

[link]


Tolatás/hátra

[link]


Marad

Ez nem annyira szórakozós trükk, de nagyon hasznos, sokszor jól jöhet.

[link]

(Bocsi jobb videót nem találtam)


Betakarózás

Ez nem annyira egyszerű, de meg lehet próbálni.

[link]


Szégyelld magad!

[link]


Kúszik

[link]

(Bocsi nem volt jobb videó)


Tedd le a fejed!

[link]


Hirtelen ennyi jutott eszembe, esetleg, bár ez nem trükk ,de apportozhattok (eldob-visszahoz), ha zsákmányos , esetleg agility.

Vagy ezeken a csatornákon biztos találsz jó trükköket még:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni :) ! Sok szerencsét a tanításhoz-tanuláshoz!

2017. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!