Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYAKAKI, ki hogy kezelné az...

KUTYAKAKI, ki hogy kezelné az esetet? Majdnem minden nap viszem sétáltatni a spánielem, de vhogy mindig rájön a kakilás és ezt mindig az utcán végzi el, ráadásul nem a kövesúton hanem a szomszédnéni háza előtt

Figyelt kérdés
végül is tudja hogy a betonra nem szabad, de arra már képtelen vok, h megtanítsam, h otthon végezze a dolgát, mert így nekem okoz kellemetlenséget
2010. máj. 12. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vihetnél magaddal egy kisebb kukás zacsit meg egy kidobott szemeteslapátot. és ha a kutya elvégzi a dolgát lapátod a cuccot a zacsiba
2010. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Szedd össze. Most ebből mi a gond? :D Inkább örülj, hogy nem piszkítja össze a kertet :D
2010. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ott nincs kutyaszar szemetes?
2010. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell szedni és nincs probléma.Nálam is van mindig zacsi,ilyen esetekre.Felszedem és az első kukába kidobom.
2010. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

tudom, h miről beszélsz,...mondjuk nálam az a más, hogy nincs kertünk. Az én kutyám mindig ciki helyzetekbe hoz, mert a lakótelepen elkezd kakilni nagy közönség előtt vagy éppen fiú bandák szeme láttára. Szval elég kellemtlen, főleg, hogy azt kötelező felszedni...aahh...ja és egyszer egy nagyon aranyos srác előtt el kezdett kakilni...na azt hittem elsüllyedek, olyan ciki volt, meg még fel is kellett szedni....fúúúj.... de nincs más választásod, fel kell szedni.

vagy ha épp látom, h már kiakarja tenni magát akkor meg rövidre fogom, hogy ne érjen el a füves részre és csak utána engedem nagyobbra a pórázt, mikor már olyan helyen vagyunk ahol kakilhat :DDD

2010. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hű tényleg marha ciki lehet felelős állattartóként viselkedni és felszedni a kakát..........ha nem tetszik, hogy kakál a kutya, akkor ne tarts kutyát!
2010. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Talán szedd össze! Te sem örülnél neki ha valaki a házad elé szaratná a kutyáját és otthagyná a piszkot. Gondolkozz már és próbálj meg felelősen viselkedni (és ne járasd le a többi kutyást)
2010. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ez a kutyatartással jár, én is mindig össze szedem a kakit, akárhol is jöjjön rá.


Volt hogy beszélgettem ismerősökkel és akkor kezdett el kakilni... nagy dolog... Ilyenkor mondani szoktam viccesen amikor mások is ott vannak, hogy ez a kutyatartás legszebb dolga... :D



Az nem megoldás ha visszafogod hogy ne kakiljon, mert Te sem örülnél ha WC-re kéne menned és valaki ellökne a WC elől hogy bocs de itt most ne kakálj :)

Kutyáknak is kell inger, szaglásznak és ahol jónak érzik ott eresztik el. Egyszer volt egy ilyen eset, hogy egy lakótelepi kis kertbe akart bemenni és láttam hogy kakilni készül... gyorsan elhúztam mert nem biztos hogy örültek volna az öreg lányok ha bepiszkít a kertbe, még ha felszedem utána akkor se :)) És akkor annál a sétánál nem is kakilt. Persze amikor hazaértünk akkor megjutalmazott egy szőnyegre kakilással....

2010. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van egy zacsi. Ahogy itthol összeszedem ugy az utcán is.Nincs ebben semmi szégyen én is rosszul vagyok mikor belelépek .
2010. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsánat nem néztem hogy a szomszéd házhoz megy a kutyus kakilni. É onnan elhúzom ahol virágágyás vagy ilyenek vannak. Lehet nem jó de más munkájára ne sz..rjon már rá a kutyám.
2010. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!