Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan temessem el a kutyámat?...

Hogyan temessem el a kutyámat? Reggel eltávozott :' ( Hamvasztással? Vagy ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

#halál #hamvasztás #Alláttemetés
2017. ápr. 1. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Hamvasztàssal??? El akarod égetni a kertben?

Áss egy gödröt a kertben.

2017. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
75%
Szerintem az egy szép gesztus, ha elhamvasztattatod és megtartod a hamvait... vannak, akik ezt túlzásnak érzik talán, vagy nem normálisnak... de nekem is van kutyám... így közelebb érezném magamhoz.
2017. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha meg tudod oldani a hamvasztást (időben, pénzben, távolságban), akkor egyetértve a második válaszadóval, szerintem is szép gesztus. Nekem a macskám halt meg tavaly, őt elhamvasztattuk, egy kis fekete urnája van, aranyszínű betűkkel ráírva a neve.


De ha nem megoldható a hamvasztás, viszont van kertetek vagy el tudod temetni valahol, az is...


(Engem egyedül az taszít, ha valaki kiviszi a dögkútra a kedvencét, akivel éveket töltött...)

2017. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Ha hamvasztani szeretnéd, akkor javaslom, hogy ne te próbálkozz vele, hanem vannak direkt kisállat hamvasztással foglalkozó szolgáltatások. Igaz, ez pénzbe kerül, de megkapod a hamvakat és az urnát.

Nem tudom mekkora kutya lehetett, mi eddig csak a cicát temettünk el a kertben. Bebugyoláltuk a testét egy párnahuzatba ami az övé volt, úgy elföldeltük és ültettünk még oda virágokat. Dobozba nem tenném semmiképp.

2017. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kutyám majd eltávozik, én biztosan elhamvasztom és a hamvait beleszórom a folyóba, amerre sétálni szoktunk.
2017. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kertbe temettem el.

Ha ezt választod, figyelj oda, hogy nagyon mély gödör szükséges, méretétől függően 1,5-2 m.

Részvétem. :(

2017. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kerted (és lelki erőd a feladathoz), akkor eláshatod. Én a hamvasztást választottam, de egy-két helyen vannak kisállattemetők is. Csak azt nem szabad hagyni, hogy az erre szakosodott cégek elszállítsák, mert így vagy a darálóba kerül, vagy száz másikkal együtt elégetik valahol, sosem tudod meg.
2017. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!