Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok ír szettert...

Honnan tudok ír szettert szerezni?

Figyelt kérdés
Fajtiszta kölyök (max. 1 hónapos) ír szetter kant szerezni Komárom-Esztergom és Pest megye környékén max. 50.000 ft-ért? Vagy az túl kevés?

2017. ápr. 1. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Ne a hely és az ár legyen a legfontosabb. Én a szamojédemért más országba utaztam és 400.000-t fizettem. Most lavinamentő kutya /Svédországban élek/ nemzetközi vizsgákkal és számos hatalmas eredményekkel.


Leinformálható,becsületes tenyésztőtől vegyél,aki minőségi táppal,kiváló tartásmóddal tartja kutyáit. Kutyái szűrtek,tenyészvizsgások,törzskönyvesek,oltottak,chipelve és féreghajtca vannak. Kölyköket nem sokszor hoz le,a kölykök jó helyen,chipelve,oltva,féregtelenítve,törzskönyvezve vannak.

A tenyésztőnek nem az a célja hogy eladja a kutyát hanem hogy a kutyának a lehető legjobb életet biztosítsa,így a leendő gazdikat alaposan megválasztja.

Egy ír szetter ára 150.000- től kezdődik.


50.000-ért egy beteg,szaporított,beltenyésztett,ideggyenge keveréket kapsz szaporítótól

2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 1. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Max 1 hónapos? 2 hónapos korig tilos a kölyköt elválasztani az anyjától...

Írd be a keresőbe hogy ír szetter tenyésztők kennelek. Nem biztos, hogy lesz a közeledben, és az is biztos, hogy az 50 ezernek minimum a duplája lesz. De ugye egy kutya árán nem szokás spórolni, meg nem szempont, hogy minél közelebb legyen. Egy kutyát jó esetben 15 évre veszel, és a vételár csak töredéke lesz a későbbi kiadásoknak (oltások, ivartalanítás, minőségi táp, esetleges állatorvosi ellátás)

2017. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, elfelejtettem írni, ez az én hibám, de nem első kutya lenne. 9 éve viselem gondját egy fajtiszta Bichon Havanese szukának, őt 40.000-ért vettem. Apumnak volt egy ír szettere még gyerek/tinikorában, most költözünk és Apum szeretne megint egyet, mert nagyon mély nyomott hagyott benne az a kutyus. Szóval tisztában vagyok vele hogy drágább a tartás mint a vételár, lovam is van, ők még jobb példák rá. Köszönöm, nem tanácsokat kérek, hanem ahogy a kérdésben leírtam, ír szetter kölyköt. Köszönöm.
2017. ápr. 1. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék, április közepére várják az almot.

2017. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok, az áprilisi kölyköket már mind lefoglalták, a tervezett nyári alomra vesznek fel előjegyzést.
2017. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ír szettert tenyésztőtől tudsz venni, az ára nem 50.ezer, inkább 150. 1 hónapos kutyát pedig nem lehet még elválasztani, 8 hetes korban lehet elhozni legkorábban. Kicsit tájékozódj még a témában.

Tenyésztők például:

[link]

[link]

[link]


Utolsónál most lesznek kölykök.

2017. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!