Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy keverék kutyával milyen...

Egy keverék kutyával milyen minősítéseket lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Tehát nyilván bh vizsgázni lehet, de milyen kiképzéseket (majd vizsgákat) teljesíthet egy magánszemély? Illetve mivel keverék kutya milyen vizsgákat nem szerezhet meg munka vonalon?
2017. márc. 12. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Írjatok sokat.
2017. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl nyomkövetést tanulhat, vizsgázhat. Azzal dolgozhat eltűntek keresésénél? Ugye a magánszemély azért fontos, mert pl kábítószer vagy robbanószer keresést nem tanulhat civil gazdával.
2017. márc. 12. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Eltűntek keresésénél nem magánszemélyek dolgoznak, hanem hivatalos egyesületek tagjai.
2017. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem civilt, hogy pl nem rendőr vagy katona a gazda. Nyilván a gazdának is kell vizsgát tenni, egyesületbe lépni stb stb... Pl speciális mentő kutya, hasonló dolgokat el lehet érni? Esetleg komolyabb engedelmességi, ő-v vizsgákat tehet a kutya ha keverék?
2017. márc. 12. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Obediencezni, IPO-zni, FH-zni lehet keverékkel is, csak vb-n nem vehetnek részt. Talán kvalis versenyen sem, de ebben már nem vagyok biztos. Agilityben van vb, amin keverékkel is leht indulni. A mondioringben csak tk-es kutyák versenyezhetnek, de knpv-n, szolgálati kutyás versenyeken bármilyen kutya indulhat. Bár ott, főleg a knpv-ben csak az arra tenyésztett kutyák tudnak teljesíteni.
2017. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!