Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ti felkeltitek a kutyátokat...

Ha ti felkeltitek a kutyátokat, az morog? Ilyenkor a kutyák rá szoktak morogni a gazdára?

Figyelt kérdés
Nem zaklatom szegényt ezzel, mindig hagyom aludni, viszont régebben volt, hogy egyszer felébresztettem, mert állatorvoshoz kellett menni, és vicsorított meg morgott. Illetve ha bemegyek a szobába vagy ahol van és felébred akkor elkezdi szintén. Normális ez? Más kutyák is ilyenek? Mit lehet tenni?

2017. ápr. 3. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%

"Nem zaklatom szegényt ezzel, mindig hagyom aludni"

Meg kell nevelni a kutyát. Normálisan nem szabadna ilyet csináljon. Egyértelműen ő a vezér nem pedig te. Gondolom ha a kaját próbálod elvenni tőle evés közben akkor is morog és odakap?

2017. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem, bar szo se rola nem akar felkelni. :D ide oda tologatom a padlon, hogy felkelnen, de van, hogy alszik tovabb. :D amikor meghallja, hogy levettem a porazt akkor mar egybol ebren van... :D de morogni meg sose morgott, ha megprobalna egybol letiltanam ezt a viselkedest.
2017. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen körülmények közt nem szabadna, hogy morogjon és vicsorítson rád. Én a kaját is kivehetem a szájából, esze ágában sincs beleszólni - bár szomorú olyankor.
2017. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy, eszébe sem jutna ilyet tenni. Még ha álmos is, örül nekem.

Nálatok a tekintélyeddel vannak problémák, azt kellene rendezni a kutya előtt.

2017. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen, nem normális dolog. Az ágyamon alszik általában a kutyám (törpe pincser), és ha lefekszem mellé, esetleg meglököm, mindig megsértődik, és arrébb fekszik, de esze ágában sincs morogni, vagy odakapni.

Ugyanez a kajánál. El is vehetném előle. Egy szava, hangja sincs, és ez a normális.

2017. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ilyen eddig egyszer volt, amikor zsenge hülyegyerek koromban szándékosan megijesztettem a mélyen alvó kutyánkat, akkor felpattant és félelmetesen rámvicsorított, de fél másodperc alatt rájött, hogy én vagyok és elkezdte csóválni a farkát :)
2017. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Külön kell választani az ösztönös és a tudatos viselkedést. Ha ösztönösen morog, de utána egyből kapcsol hogy mi van, az szerintem nem akkora probléma. Ha más helyzetben is rád mordul, dominálni akar, érvényt akar szerezni az akaratának a tied sérelmére, ott falkavezéri problémák lehetnek.
2017. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sosem morognak meg a kutyáim,nevelve vannak.
2017. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém örül ha felkeltem.
2017. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A miénk morog és odakap, ha álmában hozzányúlok. Ha viszont előtte szólok neki, és úgy ébresztem fel, akkor teljesen szelíd. Szerintem egyszerűen megijed, ha álmában csesztetik, mert amint magához tér és meglát, már tudja is, hogy rosszat csinált, és hanyatt dobja magát.
2017. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!