Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vertétek már meg a kutyát?

Ti vertétek már meg a kutyát?

Figyelt kérdés

Miért csináltátok? Volt bűntudatod utána, mikor múlt el?

Ha többször is megtörtént félt utána tőletek?

Van egy kerítés a szomszéd és köztünk, a szomszéd nyitva felejtette éjjel, a kutyám reggelre kb 150ezer forintos kárt csinált (leölte egy csomó állatát). Iszonyat mérges voltam és ennyi pénzt kidobni az ablakon :/ Párom megverte, azóta elő sem mer jönni (nem verte meg nagyon). Ráadásul jövő héten jön az új kutya aminek még most vettük volna meg a tápot, pórázt,helyet , mindent :( Most ez sem tudom miből lesz megvéve :(

Eddig soha nem ölt a kutya, pedig volt már, hogy átmenet, de most szó szerint szét szedte az órákat, hogy be tudjon menni (majd azt is nekünk kell megcsinálni, csináltatni :( ) Szerintetek mostmár rendszeresen ölni fog? :(


2017. ápr. 6. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Egyébként utólag teljesen felesleges megverni a kutyát, mivel addigra fogalma nincs hogy miért kapja. Csak a tettenérés pillanatában van értelme megbüntetni. Egyébként ebben a szomszéd is ludas, mivel ő hagyta nyitva a kaput, de ti is, mert ha volt már rá példa hogy átment, akkor meg kellett volna úgy csinálni a kerítést, hogy ne tudja szétszedni.

2017. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Volt ilyen kutyánk és rendszeresen ölt...
2017. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Amikor rosszat csinál és nem használ a szép szó akkor én is megszoktam ütni. Nem nagyon csak annyira hogy tudja rosszat csinált. Utána néha szokott bűntudatom lenni de tudom hogy muszáj nevelni a kutyát és ennyi belefér. Utána nem szokott félni tőlem csak ha felemelem a hangom már bújna a föld alá mer tudja hogy rosszat csinált. Az öléssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni. Az én kutyám is kergeti a madarakat tyúkokat de még nem találkoztam olyannal hogy megölte volna őket vagy ilyesmi.
2017. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szadista, nem szoktam olyanokat verni, akiket szeretek és akik viszontszeretnek, megbíznak bennem. A nyitva felejtett kapuról a szomszéd tehet, a kutya hiányos neveltetéséről ti. Úgyhogy verekedjetek össze ti, ne a szerencsétlen kutyát bántsátok!
2017. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4 év alatt először ölt és ilyet még sem álmodtam volna, hogy szétszedi az ólat. Még a szájában volt egy tyúk mikor megtalálta a párom, szóval nem utána verte meg.

Éjszakára meg lesz kötve az tuti, ilyen még 1x nem lesz.

2017. ápr. 6. 15:49
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Megverni nem, csak kicsit rácsaptam a fejére (nem erősen) amikor rám ugrált sáros lábbal, szétszedte a berendezést, vagy más rosszaságot csinált. Értette, mert már nem csinálja.

Csak komoly fejjel rá szólok, és abba hagyja.

Volt, amikor a macskákat kergette, akkor viszont tényleg megpofoztam. Kb kétszer játszotta el, de utána megértette, hogy nem szabad.

2017. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Csak akkor vertem el,amikor elvittem a nagyszüleimhez,ahol voltak állatok,és megfogott egy tyúkot. Akkor abban a pillanatban kapott,többször nem bántott már egy tyúkot sem.
2017. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Persze, inkább meg lesz kötve, minthogy megcsináltatnátok a kerítést, vagy beengednétek éjszakára... És megint a kutya szív az ember hülyesége miatt.
2017. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mit csináltassak a kerítésen? Egy kaukázusi juhászkutyáról beszélünk ha át akar mászni át is fog.

És azért választottuk ezt a fajtát mert kint tarthatók, nem fogom beengedni.

2017. ápr. 6. 16:00
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
igen ütöttem már meg, némelyiket megbántam, némelyiket nem. Ha nem kezditek el nevelni (nem verni) akkor nem hiszem hogy ez lesz az utolsó eset hogy kárt csinált. Amúgy meg neveletlen kutya mellé nem hozunk másikat, ez egy íratlan szabály.
2017. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!