Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vertétek már meg a kutyát?

Ti vertétek már meg a kutyát?

Figyelt kérdés

Miért csináltátok? Volt bűntudatod utána, mikor múlt el?

Ha többször is megtörtént félt utána tőletek?

Van egy kerítés a szomszéd és köztünk, a szomszéd nyitva felejtette éjjel, a kutyám reggelre kb 150ezer forintos kárt csinált (leölte egy csomó állatát). Iszonyat mérges voltam és ennyi pénzt kidobni az ablakon :/ Párom megverte, azóta elő sem mer jönni (nem verte meg nagyon). Ráadásul jövő héten jön az új kutya aminek még most vettük volna meg a tápot, pórázt,helyet , mindent :( Most ez sem tudom miből lesz megvéve :(

Eddig soha nem ölt a kutya, pedig volt már, hogy átmenet, de most szó szerint szét szedte az órákat, hogy be tudjon menni (majd azt is nekünk kell megcsinálni, csináltatni :( ) Szerintetek mostmár rendszeresen ölni fog? :(


2017. ápr. 6. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Ja, igazad van, a kaukázusi mindenféle kerítésen át tud mászni....


Csak azt áruld el, hogy minek neked kutya, ha szarsz vele foglalkozni?

2017. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem vertem még meg. Olyan volt hogy egy taslit kapott ha nem fogadott szót, mikor kamaszodott de az a veréstől nagyon messze volt.
2017. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam bántani csak felemelem a hangom és már akkor bújik be az ágy alá. Nekem a szemetest szedi szét mire haza érek és ha olyat talál kieszi. De megszoktam előzni azzal hogy felteszem a székre csak van amikor elfelejtem.
2017. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
A kárt nem a kutya csinálta, hanem ti és a szomszéd, hogy nyitva hagytátok a kaput. Nagyon szánalmas ezt a kutyára kenni, főleg, hogy át se mászott, hanem ti vagytok a bénák. Inkább a szomszédot kéne megverni, hogy nyitva hagyta, vagy téged, hogy nem ellenőrizted le, hogy zárva. De igen, megint szerencsétlen kutya szív...
2017. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem fog tetszeni a válaszom, de én kidobnám ezt a pasit.Miféle alak az ilyen,aki képes megverni egy ártatlan állatot?

Igen, ártatlan.

A kerítést a szomszéd hagyta nyitva és ő nem gondoskodott róla,hogy az állatai biztonságban legyenek.

Nekünk is vannak szárnyasaink, éjszakára be vannak zárva(maguktól bemennek), nem kockáztatjuk,hogy egy róka vagy akár egy kutya elkapja őket.

A kutyádat meg meg kéne nevelni,hogy ne lépje át a kapukat, csak akkor ha ti is ott vagytok és megengeditek.Meg foglalkozni kéne vele, játszani vele, lemozgatni.

Én nem tudom elképzelni sem,hogy egy kutya,akivel rendesen van foglalkozva ,az éjszaka csak úgy leöl egy nagy rakás állatot.

A megkötés meg elég barbár módszer, akkor már inkább engedjétek be éjszakára a házba.

Új kutyát meg én egészsen biztosan nem vinnék így oda.

És mondom, nálam a pasi kuka lenne így, nem tudnék olyan embert szeretni, aki képes megverni egy állatot.

Mivel lett jobb amúgy a veréssel?Csak kérdezem. Azon kívül,hogy mekkora vagány gyereknek érezte magát utána.

Ha lesz gyereketek, őt is elveri majd bármi rosszat csinál? Gratuálok ha ilyen alak még mindig a párod.Piszok jó emberek vagytok.

2017. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy komolyan érdekelne,hogy aznap amikor ez történt meg mondjuk előtte lévő nap mit és mennyit foglalkoztatok a kutyával?

Az,hogy kapott enni meg megvakargattátok a füle tövét sajnos kevés.

2017. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Minek nektek még egy kutya, ha a mostanival sem foglalkoztok?
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Reggel 10 km futás. Szerintem eléggé le van mozgatva. Hétvégén kirándulás, játék, nyaranta fürdik (akkor le van nyirva a bundája és imádja).
2017. ápr. 9. 16:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, hát napi 1 10 km-es futással nincs lemozgatva sem, nemhogy lefárasztva.
2017. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!