Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen a kutyáknál?

Van ilyen a kutyáknál?

Figyelt kérdés

Sajnos hétfőn halt meg a kutyusunk. 12 éves.

Vasarnap viszont úgy tünt,hogy jobban volt. És papám mesélte,akinek mar nagyon sok kutyaja volt,hogy az ebek halála előtt,mindig van egy olyan, amikor jobban van,mielőtt meghal. Ti nektek van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2017. ápr. 7. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Arról már hallottam, hogy embereknél van ilyen.


Sajnálom a kutyusodat, és részvétem miatta.

2017. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2017. ápr. 7. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mindig ilyen, ez nem törvényszerű. Kérdés, mibe halt bele? Mert hacsak nem nagyon nagytestű volt, akkor a 12 éves kor még nem indokolja.
2017. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, nem kutyával de cicával igen. megmérgezték hordtuk az állatorvoshoz és azon a napon amikor meghalt úgytűnt jobban van. nagyon megörültünk anya el is vitte az állatorvoshoz hogy megultrahangozzák, hogy hátha már kezd gyógyulni, de közbe meghalt. tehát szerintem elképzelhető:(
2017. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!