Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól kell / lehet nyakörvh...

Mikortól kell / lehet nyakörvhöz és pórázhoz szoktatni egy kölyökkutyát?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Azonnal!
2017. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Amit rendesen szaladgál. 6 hetesen választható le.. Kb 8-10 hetes korban. én így tudom
2017. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor nem tévedtem:)
2017. ápr. 8. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajj 2-es miért írsz marhaságot??

Minimum 8 hetesen lehet elválasztani az anyjától... és a legjobb kb már az első pillanattól kezdve szoktatni.

2017. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legjobb minél előbb, de 1 éves koráig mindenképp!

Nyakörvhöz előbb kell, egyenlőre szokja meg azt, utána jöhet a póráz. Sokan javasolják sétához a hámot, azt is eleinte úgy kell hogy csak rá kell adni egy időre, hagyni hogy szaladgáljon aztán levenni, néhány alkalom után már lehet pórázzal kisebb sétákat tenni egy zárt helyen ha esetleg véletlenül szökne ne kelljen kilométereket utána rohanni. Ha ebbe belejött akkor már mehettek az utcára is rövidebb sétákra, és azt lehet növelni.

Ha a kutya már elmúlt 1 éves, akkor is lehet, de nehezebb több türelem kell hozzá.

2017. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as. A leválasztás szakember szerint 6-8 hetes korban történhet meg. Én a tacsimat 6 hetesen vettem. Teljesen jól szuperál. A minimum 8 hét talán túlzás :)
2017. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Törvény szerint 8 hetesen.
2017. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tenyésztőnél kb 3 hetes kortól van rajtuk megkülönböztető nyakörv. Ergo nyakörvhez szokottan kapod, neki mindegy mi van rajta, szalag vagy lánc stb..
2017. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hetes kortól.
2017. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!