Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Németjuhász kutyám,...

Van egy Németjuhász kutyám, szép ordas fajta, elég öreg már, talán már lassan 7 éve is megvan ezt pontosan nem tudom. Beteg lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nagyon elvesztette hát ugymond "életkedvét", elhúzódik a ksikertben a fa alá bújik ahol eddig sosem feküdt, ha a garázst nyitjuk azonnnal indul a pincébe.Félt a villámlástól, ezért vihar ill. szilveszter idején ezt megértem, hogy lemegy. De mostanában semmi ilyesmi nics, de csak húzódik. Itt a vége? Vagy csak elkapott vmit?

2017. ápr. 15. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos mit mondott?
2017. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
7 éves kutya még nem annyira öreg, normális körülmények közt simán élhet még 4-6 évet akár.
2017. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orvos, még nem látta.
2017. ápr. 15. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a baj.

Lehet én már a ló másik oldalán vafyok, de én mindennel orvoshoz megyek. Van aki semmivel, megkell találni a középutat.

2017. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.


7 évesen nagytestű sem számít annyira öregnek a német jucik azért 10-14 évet simán élnek.


Persze ha beteg és nem kezelteted,nem viszed dokihoz akkor lehet elfog pusztulni.

2017. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit sétáltatod egy nap és mennyit foglalkozol vele?

Étvágya jó, inni iszik?

Féreghajtva mikor volt utoljára? Külső élősködők ellen védekeztek, kullancs nem csíphette meg?

2017. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen nem számít idősnek!


Lehet, hogy van valami betegsége, amiatt bújik el. Szerintem is vidd el orvoshoz, plusz ahogy előttem is írták, féreghajtás, stb legyen meg.

2017. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp arra utal, hogy nem érzi jól magát. 7 éves NJ még nem öreg! Meg kéne nézetni mi lehet vele. Tapasztalatom szerint az állatok akkor vonulnak félre ha gyengék vagy fáj valamijük. :(
2017. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos lenne a megoldás. 7 éves kutya még nem öreg, nem kell, hogy "vége legyen". Valószínűleg valami fájdalma van, ezt kell kideríteni és kezelni.
2017. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!