Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aliexpressről juliusk9 kutyahám?

Aliexpressről juliusk9 kutyahám?

Figyelt kérdés

Van aki rendelt már? mennyire jó minsőségű? mivel nagy kutyánának kellene jó lenne ha elég erős lenne

Esetleg ha innen nem érdemes rendelni hol van még jó áron ? előre is köszi!



2017. ápr. 16. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes. En petissimorol rendeltem, olcsobb, mint a fresibe, raadasul csak egyszer kell megvenni.
2017. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen méretű kutyusnak kéne? Hány cm mellkasra?
2017. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamisítvány, szar alapanyagokból, felejtsd el. A webshopjukban kapod meg a legolcsóbban az eredetit, mindenki más rápakolja a maga százalékát.
2017. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lényegében egyszer kell megvenni, vagy pedig nézelődj a neten. Biztos van használt. Amiket legtöbbször méret probléma miatt adnak el stb


Mondjuk nekem nem szimpi ez a hám, lesz majd egy nagytestű kutyusom,őrzővédőzni is tervezek vele, de szerintem szimpla erős hámot veszek nem k9-et.

2017. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aliról vedd!

Jofogas-on is vannak újak is, esetleg néz ott is körül, bár sztm érdeme belefektetni egyszer a pénzt.

Nem tudom mekkora kell, de nezd meg ezt, hátha:

[link]

2017. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi most vettük fressnapfban. Elég jó minőség, volt hozzá felirat meg Y öv is.
2017. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fressnapf nagyon drága, ha pesti vagy én tudok olcsón k9 hámokat minden méretben
2017. ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Scz Anna válasza:

Én is szoktam Aliexpresshez hasonló "olcsó" oldalakról rendelni, de Julius-k9-es hámot semmi pénzért nem rendelnék ilyen siteról!

A kutyád biztonsága és kényelme érdekében mindenképp érdemes eredeti Julius-os hámot venni. Persze nem a legolcsóbb hámok közé tartozik, ami a piacon elérhető, de tényleg működik. Mi 2 éve használjuk és semmi baja, pedig mikor mosásra kerül a sor csak simán bevágom a mosógépbe, öblítőmosásra :D

2017. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!