Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K-9 hám felirat ötletek?

Julius K-9 hám felirat ötletek?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a K-9 hámokat annak tömören elmagyarázom:

Nagyon jó minőségű hám, a kutyáknak roppant kényelmes és az oldalára lehet tépőzárral feliratokat rögzíteni. Vannak "szabvány" feliratok, mint pl: 'Princess' meg ilyenek. De vannak úgynevezett "kívánság feliratok" ahol magadnak döntöd el mi legyen a szöveg. Na én a Julius K-9 hámunkra szeretnék egy "kívánság feliratot" , mert egyedit szeretnék, de nem vagyok valami kreatív. Érdekelne, hogy nektek van e elképzelésetek, hogy mit írathatnék rá? Valami olyan kéne ami tükrözi, hogy a kutyám a legjobb barátom és persze azt is leírhatjátok, hogy nektek milyen felirat van az ilyen hámotokon.

Eddig egy ötletem van:

"A Gazdi szeme-fénye"

Tehát valami ilyesmik érdekelnének.

De olyanok, hogy "Legjobb barátom" meg ilyenek annyira egyhangúak már. Szóval valami ötlet?

Nagyon megköszönném:) !



2016. aug. 6. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a kutya neve?
2016. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Főnök

Macskákat ne!

Macska? Halááál!!

Mindig Mosolygok :)

Ugatlak!

Vidíts fel!

Mentett-eb

Fajtatiszta

Keverék. A jó fajta.

Szia! Puszi?

Szia! Labda?

Szia! Kaja?

Nem láttad a cicát?

Békés-Óriás

2016. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tettszenek, amit a 2. válaszoló írt! Amúgy megkérdezhetem, hogy a kutya a hámban nem húz, vagy mire van használva a hám?
2016. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,ha jól nevelte nem húz...

Amúgy én túrázáshoz használnám,mert így biztonságosabb

Köszi :3


(#2)

2016. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kutya nevével már van felirat :D .

A második válaszolónak nagyon jó ötletei vannak.

Azért lehet, hogy könnyebb nektek is ötletelni, ha pár dolgot leírok a kutyámról:

Fekete, törpe schnauzer jellegű keverék, imádja a macskákat (nem megenni :D ) , kutyákhoz menne, de domináns velük :D .

3. válaszolónak:

Nekem a kutyám nyaka érzékeny és öklendezik, ha nyakörvvel sétáltatjuk és egy kicsit meghúzzuk így őt hámmal kell sétáltatni, de ha már hám akkor legyen normális, kényelmes hám. Persze mi is nyakörvvel tanítottuk meg sétálni a kutyámat, mert azzal jobban korrigálható.

2016. aug. 6. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat én is!

#3

2016. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy képen láttam egy francia bulldog fiút, akinek ilyen terepszínű hámja volt és az volt ráírva, hogy "Szívtipró", hát halálos volt :D De olyat is láttam, amire az volt írva, hogy "Szingli?" vagy "Szuperkutya".


Szintén nagyon jók amiket a #2 válaszoló írt. Amik még eszembe jutottak vagy láttam: Fenegyerek, Kisfőnök, "Nem én voltam!", Bodyguard, Terminátor, ha meg szereted a Trónok Harcát, akkor "Halld ugatásom!" :D

2016. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megszagolhatom a feneked ?

Nézd már , Kaja !

Lepisilhetem azt a fát ?

Bociszem

Akkor sem megyek sétálni!

Álmos vagyok

2016. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!