Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos Francia Bulldogunk...

5 hónapos Francia Bulldogunk miért harap kezet/lábat, ha játszunk vele? Szinte állandóan. Hogy szoktassuk le?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
jajgass, ha harap, lássa, hogy fáj....de az oka az, hogy túl korán hozták el az alomból
2010. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én kutyám is harapott, játék közben.

így játszottak a testvéreivel amíg kicsi volt és megszokta.

tudatnod kell vele hogy ez neked nem jó és nem szabad csinálni.

mikor meg akar harapni szólj rá hangosan, hogy megijedjen, ha ez nem elég és megharap akkor fordulj el tőle.

az enyém gyorsan megtanulta és már két éve nem harapott meg senkit.

2010. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden kölyök kutyus harapdál.Játszik.Ha ügyes vagy, akkor el tudod neki magyarázni, hogy azt nem szabad, bár valamilyen szinten engedni kell, hogy próbálkozzon.Elvégre kutya, nem? Nekem a német juhászomtól 6-7 hónapos koráig tiszta vér volt a lábszáram, de istenieket játszottunk!Ahogy kezdett az ivarérett kor felé érni, úgy hagyta el a harapdálást.azért imádtam!Sajnos már nem él..
2010. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is állandóan ezt csinálja,és a testvérei is - lehet, hogy fajtából adódóan ilyenek. Viszont szerintem most próbáld leszoktatni, mert nagyon el tudnak kanászodni. Úgy hallottam, hogy ha az orrára ütsz picit és hangosan mondod, hogy nem szabad, azzal lehet nevelni. Az enyém sajnos a mai napig ezt csinálja, és nem tudom leszoktatni róla.
2010. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

MOROGJ RÁ!


Mikor kicsi volt, és rosszat csinált, az anyukája morgott rá, egy erőteljes morgás segít!


Egyébként nem lehet, hogy túl hamar elhoztátok kölyökkorábaan, a kennelből?

2010. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!