Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiknek hullik kevésbé a szőre?

Melyiknek hullik kevésbé a szőre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyàt, de a lakótársam azzal a feltétellel egyezett bele, hogy olyat hozok haza aminek minimálisan vagy egyáltalán nem hullik a szőre. Én eddig a Japán csin, Hosszúszőrű csivava és a Pomerániai törpespiccet nézegettem, de annyira eltérő dolgokat írnak róluk:/ van esetleg valakinek tapasztalata velük és a vedlésükkel kapcsolatban?

20/L



2017. ápr. 18. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden kutya hullatja a szőrét valamennyire. Évszakváltásnál főleg. Vegyél kopasz kutyát, akkor nem lesz szőr a lakásban...
2017. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

hát nem labradort vagy juhászkutyát XD

hanem mondjuk tacsi? nem tudom mennyire hullajtja...

2017. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél hipoallergen kutyát, azoknak nincs aljszorzetuk. Tehát kevesebb szorul hullik, hasonló a szoruk mint az emberi haj.

De őket is napi egyszer ajánlatos atfesulni.

Yorki, bolognese, havanese, cotton de fulier

2017. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tulear * kijavitotta a telom
2017. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rövid szőrű kutyát ne vegyél, az ha megrázza magát, mintha szőreső lenne.

A bolognese, havasnese tökéletes választás, nekünk is bolognesünk van, esküszöm emberi haj több van a lakásban, mint kutyaszőr :-)

2017. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bichonok a legalkamasabbak erre :). Nekem havanese-m van és egyáltalán nem hullik a szőre. Ha valami ki is hullik nem látszik, mert fehér. Az én hajamból több van a lakásban, mint kutyaszőrből. :D
2017. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uszkár, bishonok, kínai meztelen.
2017. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csivi, pomi kilővel hullik annak ha kell ha nem.

Japán chinnek is.


Uszkár,havanese,bolognese,yorki ezeknek nem hullik,legalábbis minimálisan, sötét ruhákon meglátszik azért.

2017. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!