Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombaton delelott ragasztotta...

Szombaton delelott ragasztottam fol a kutyam fulet, ma delutan szedtuk le. Egyik fule gyonyoruen all! A masik is all. de az oldala gorbe. Rosszul ragasztottam fol. Ez meg helyre jon magatol?

Figyelt kérdés
Illetve egy nap pihenes utan ha meg mindig szepen all, akkor fel kell ragasztani? Vagy eleg volt 3 nap?
2017. ápr. 18. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Minek ragasztgatni? Ha álló fülű, akkor úgyis föl fog neki állni előbb utóbb.
2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? Mennyi idős?
2017. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso,leertekeltelwk,es jelentettelekmert a valaszod provokativ es csak kotekedni akarsz,es egyaltalan nem a kerdesemre valaszoltal! Masodik: yorkshire terierr es 8es fel hetes,mes most reggel is all mind2 fue,csak az egyik amit rosszul ragasztottam, az ilyen girbe gurba oldalt..
2017. ápr. 19. 06:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy állni fog. A t3nyedztok figyelnel, hogy álló fülű kutyát adjanak ki
2017. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tenyésztő ajánlotta a ragasztást? Ilyen kicsi kutyánál még előfordul billegő fül. A szőr legyen róla levágva, és kapjon megfelelő ételt .
2017. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem ajanlotta senki :/ en magamtol gondoltam h felragasztom h elosegitsem az allo fult... egeszsegesebb is..hisz konnyebben szellzik neki.. igy gondoltam felragyasztom.. a szort is levagtam rola!
2017. ápr. 19. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Segíteni akartam, nem kötekedni, és már miért lenne provokatív a válaszom? Egyszerűen elmondtam a véleményem a témával kapcsolatban...
2017. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem a kérdésre válaszoltál!
2017. ápr. 24. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező - agresszív vagy.
2021. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A yorkie-nek jó esetben alapból áll a füle, nem értem, mit kell ragasztani..
2021. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!