Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász vagy a nápoly...

A németjuhász vagy a nápoly masztiff a jobb társ?

Figyelt kérdés

Mármint életszerűen,és melyik jobb első kutányak.(anyukám tudna segíteni a tanításában,nevelésében)

köszi a válaszokat.



2017. ápr. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A nápolyi masztiffot ilyen téren nem ismerem túl jól.

A német juhász remek társ és testőr, és valószínűleg könnyebb a nevelése is, mint egy masztiffnak.

Viszont munkakutya, szocializáció, kutyaiskola, képzés, tréning szükséges számára kölyökkortól aktív éveiben rendszeresen. Csak akkor vállald, ha ezt is vállalod (vagy ha gyerek vagy, akkor az anyukád vállalja).

2017. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eggyik se a megfelelő elso kutyanak...szerintem a napolyi masztiff nak csunya pofája van...de huseges az biztos...sztem a nemetjuhaszrol nem kell beszeljek.. sztem tudja mindenki hogy fantasztikus társ es jo hazorzo...minden jo benne van
2017. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már döntöttem.
2017. ápr. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!