Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen hogy mind a két...

Létezik ilyen hogy mind a két kutya (lány) szoptatja a kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyánk mind a kettő lány. Egyiknek születtek kiskutyái.Pár napja azt vettük észre hogy a másik kutya is szoptatja a kicsiket ma pedig mind a kettő ott feküdt a kicsik között.Normális az ilyen?Előfordult már mással is?

2017. ápr. 20. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, csak ritka.
2017. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik.
2017. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, erősek az anyai ösztönei! Az én kutyám amíg ivaros volt a macskakölyköket szoptatta, valamint az utcánkban lakik egy vadász akinek a vizslája az elárvult őzgidát is szoptatta és nevelte, szóval szerintem nem olyan túl ritka hogy a kutyán úrrá lesznek az anyai ösztönök, még ha nem is ő lett anyuka.
2017. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök természetes folyamat, a farkasok is ezt csinálják. A nem kölykös szuka álvemhes lesz, tejet termel, és gondozza a kölyköket.
2017. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A kutyánkat aki szoptatja a kiskutyákat az anyakutya mellett örökbefogadtuk és a macskám a 3kismacskájával együtt őt is szoptatta amikor kicsi volt.😊

2017. ápr. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!