Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itthon melyik fajtában legsike...

Itthon melyik fajtában legsikeresebb a tenyésztés átlagban? Egészség, szépség, idegrendszer.

Figyelt kérdés

Nem arra vok kiváncsi h melyik fajtában van világhírű kennel, hanem az összes fajtaegyedet nézve melyik fajtában van a legjobb állomány? És nem az elért címek a lényeg, hanem hogy egészséges, homogén, szép, jó idegrendszerű kutyák az általánosak az adott fajtában országon belül.

Melyik fajtát tenyésztjük átlagon felül jól, megbízható eredménnyel?


2010. máj. 14. 11:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a bearded collie is, igaz.

Ír farkasokon kicsit meglepődtem. Tudom h sok címet érnek el külföldön, de itthon egyszer végignéztem egy bírálatot és nagyon gáz h milyen kutyákat vezettek fel-teniszlabdányi duzzanatos könyökűt, olyat aminek úgy lógtak a csecsei mintha szaporítótól jött volna frissen és még sorolhatnám. Pedig csupa ismert arc vezette fel a legtöbbet.

2010. máj. 14. 15:40
 12/15 Akiteki ***** válasza:
Az a teniszlabdányi duzzanat átmeneti állapot náluk a növekedés során. Kinövik.
2010. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Látszik kedves kérdező,hogy nem volt még óriástestű kutyád. Meg az is,hogy még sosem volt szoptatós szukád. Van olyan szuka aki egy alom után a földön húzza a cicijeit és sose lesz a régi Van amelyiken a 3 alom se látszik.
2010. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Úgy van, szukáim vannak és még soha nem volt almuk. Ez így van jól. De minek kiállításra vinni egy szoptatós szukát? Én ha tenyésztő lennék nem tenném. 1az anyakutya hazaviszi a kiállításról a teljes baktériumtenyészetet ami ott jelen volt 2épp elég megterhelő egy anyakutyának a kicsik felnevelése, pláne nagytestűeknél és hiába etetik akármilyen jól, megterheli a kiállítás, gondolom ráadásul nem a szomszéd utcából ugranak át.

Nem. szoptatós szukát igenis ne hozzanak el kiállításra, tiszteljék meg ilyenkor ennyivel.

2010. máj. 14. 19:30
 15/15 anonim ***** válasza:
szoptatos szukát nem szoktak kivinni. Amit te láttál az a kutya nem rég hozhatott le egy almot és még nem húzodott vissza neki.
2010. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!