Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen közepes testű...

Lakásba milyen közepes testű kutyát tartanál, ami szereti a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem tervezünk kutyát venni,de a fent leírtak alapján milyrn fajtákat javasoltok?
2017. ápr. 23. 16:15
1 2
 1/11 pppn ***** válasza:
67%

A spánielek nagyon szeretik a gyerekeket (több fajtájuk is van, nekünk cavalier charles king spániel) a spaniel nem igényel túl sok mozgást, kevés tanítgatással is jó kutya, ők mindenképp csak lakásban tarthatóak

Ha olyan kutyát szeretnétek amit kicsit többet kell sétáltatni esetleg beagle

2017. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés mennyit tudnátok vele foglalkozni (játék, séta, tanulás) mert ugye egy Boxer ami nagyon gyerekszerető rengeteg mozgatást igényel ellentétben egy Angol Bulldoggal, ami mondjuk igaz nem közepes termetű.
2017. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cavalier king charles spániel. Nekünk az van és TÖKÉLETES lakás kutya. Lakásban a lábadnál fekszik vagy a hasadon. Szabadban futkos, labdázik. Pont ott aktív, ahol kell. Ritka kedves, hízelgő fajta, a gyereket soha nem harapná meg. Nekünk black & tan van. Imádjuk. A tacsi is kedvenc, de azt nem merném kisgyerek mellé ajánlani. Odakap ám és irigy. De nagyon nagy arcok xD
2017. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Bulldogot nem ajánlom. Azt nehezen lehet kutyának nevezni és nem is él sokáig.
2017. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bulldogot én sem ajánlottam, csak a mozgásigény végletek miatt írtam. :) Az beérné kevés sétával, de mondjuk a Boxer vagy Vizsla már nagyon nem!
2017. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem úgy értettem, hogy te ajánlottad. Csak ha már szóba jött a bulldog, gondoltam leírom, hogy milyen.
2017. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Alapjában véve ez nem a fajtától függ, inkább a neveléstől. Ajánlatosabb kölyök vagy fiatal kutyát választanotok. :)
2017. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Spániel...
2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a skót juhászt választottam. Számomra tökéletes és az enyém imádja a gyerekeket.

Ha van időd és energiád a bundáját ápolni és lemozgatni, remek kutyák.

2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket a kérdéseket sosem értem, divat fajta kell, ennyure fontos mások véleménye a fajtaválasztásban, vagy csak nem ismered a saját igényeidet, tulajdonságaidat?


Mindenki olyan kutyát tartana, amilyet szeretne. Ha valaki malamutot akar tartani, azt tart. Ha valaki rottweilert akar, akkor azt tart. A kutyának a gyerekekhez való hozzáállása pedig jórészt csak szocializáció függvénye. De ezzel te hol vagy kisegítve? Én például malit tartanék lakásban és kertben is.

2017. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!