Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a nyakörv mennyire felelne...

Ez a nyakörv mennyire felelne meg a mi célunkra?

Figyelt kérdés

Erről a nyakörvről lenne szó: [link] Tetszik benne, hogy van 100 fokozat rezgésben és áramban is. Szeretném ha véleményeznétek, hogy mennyire érné meg megvenni süket kutya behívásához.

A kérdéseim:

Azt írja az oldalon, hogy 20-40V az áram. Ez egyen vagy váltó-áram?

Mit jelent az, hogy van helymeghatározó?

Mennyire megbízható az oldal?

Ti megvennétek behívás céljára a kutyusotoknak, ha az süket?


2017. ápr. 25. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nem vennék.

Inkàbb sétàltatnàm 10 méteres póràzon mint hogy àrammal csapassam.

2017. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rezgés is van, okos 1es! Ez nem áram hanem olyan mint a mobilod rezgése ha hívnak pl.!
2017. ápr. 25. 21:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg egyébként is 10 méteresen sétálunk, de ez így neki nem élet, bár gondolom te még az egészségesen halló kutyádat sem tudod behívni. Csak sajnálni tudlak!
2017. ápr. 25. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Németjuhàsz kutyàm van, póràz nélkük sétàlunk mert első szóra hallgat mindenre. Nem mintha közöd lenne hozzá.


De tudod, meg is kell àm tanítani egy kutyát egy ilyen nyakörvre. És ha nem reagàl a rezgésre, mert hàt miért reagàlna, azt se tudja az miért van,na akkor jön az àram.

2017. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha ennyire okos vagy, akkor azt miért nem tudod, hogy már meg van rá tanítva karácsony óta, csak a másik nyakörv tönkrement?! Szépen visszajön. DE MÉG MINDIG NEM EZ A KÉRDÉS!

Szerinted miért kell rá 100 fokozat?! Ha nem hallgat megyek felfele 10esével. Aztán is csak megfordulok, nem akarom agyonrázatni. Csak akkor kell az áram, ha ki akarna menni az úttestre pl.


TÖBBET NEM FOGOK VÁLASZOLNI, CSAK A KÉRDÉSHEZ KAPCSOLÓDÓ KOMMENTEKRE! A TÖBBIT JELENTEM!

2017. ápr. 25. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Segítséget kért egy GYEREK a SÜKET kutyájához, erre te letámadod abszolút fölöslegesen. A nyakörvnek van rezgő módja is, nem feltétlen árammal jelezne neki, maximum vészhelyzetben. Szerintem igen is tiszteletre méltó, hogy gyerek létére próbál teljes életet adni a süket kutyájának. Inkább engedje össze a kutyáját más kutyákkal játszani és hívja vissza ilyen módon mint, hogy kerti dísznek tartsa.

Gondolom ha látsz egy kutyás rendőrt vagy mentő kutyát akkor a gazdákkal ott is leállsz veszekedni, hogy mekkora állatkínzók, mert ők is nagy valószínűséggel használtak hasonló nyakörvet és nem csak jutalomfalattal meg dícsérettel nevelték. Ráadásul azok a kutyák nem is süketek.

Simán lehetnél PETA tag is amennyire primitív vagy.

2017. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

az csak a gyűlölködő válaszokból derült ki hogy gyerek. az "áramos" nyakörvek előtt pedig még mindig ott volt az a sokezer év, amikor társsá sikerült nevelni a négylábúakat.


de most olvassuk el a kérdést:


Tetszik benne, hogy van 100 fokozat rezgésben és áramban is.


Azt írja az oldalon, hogy 20-40V az áram. Ez egyen vagy váltó-áram?


nekem ebből nem jött le hogy csak "rezegtetni" akarja.


viszont amilyen indulatos, örülök hogy van ilyen nyakörv. ki tudja, mihez folyamodna ha nem lenne.

2017. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem folyamodnék semmihez, akkor sétálnánk az 50 méteres pórázunkkal. Azért megnézném mit csinálnál egy süket kutyával. Persze az előző ilyen kérdésemet is szét kellett trollkodni. Felnőttel sem szabadna így beszélni. De anonim oldalon nagy a pofátok. Nem baj, majd felteszem újra.
2017. ápr. 25. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
5%

Édes, ez nem széttrollkodàs. Vélemèny nyilvànítás. Amit te nem tudsz elfogadni.

Ha újra felteszed ezt a kérdést, én újra ugyanezt fogom válaszolni.

2017. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
én nem villognék egy behívható nj-vel mert az nem nagy érdem, munkakutya ugyebár. A lánynak egy jrt-je van, makacs és az ővé még süket is. Szerintem nem próbáltad hosszú pórázon sétáltatni a kutyád, nem tudod milyen kényelmetlen és veszélyes (igen veszélyes, a kutyám többször is belegabalyodott és majdnem eltörte a lábát) Majd ha egy süket kutyát szóval hívsz vissza akkor legyen nagy a pofád. A véleményed meg kit érdekel? Kérdezte valaki? Kérdező, nekem jónak tűnik, csak ne veszítsd el a távirányítót :P
2017. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!