Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megölték! Miért? Valóban én...

Megölték! Miért? Valóban én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szóval van elég sok kutyám [6 db, ebből 2 kicsi], ma mire [kb 1 órája] hazaértem a suliból apummal [mind1mért apummal] azt látom, hogy a szemben lévő háznál az úton fekszik az 1 hónapos kiscicám. Nem élt. Gyorsan hátraszaladtam a kertbe, és valóban, 3 helyett 2 kiscicát láttam. 100% hogy a kiskutyák ölték meg, és vitték ki az utcára [csináltak a kerításen egy lukat, kb 1 hete, megakartuk csináltatni, de így kijárásuk volt az utcára]. Sírtam kb 15percet, aztán bevittem a kiscicát hátra a kertbe, mert nem akartam h a bar.m emberek letapossák.

Aztán bent is sírtam [de egyformán fáj az is, hogy a kiscica nem él, meg az, hogy ŐK voltak, akiket arra próbáltam nevelni, hogy ne bántsák a macskákat], de ez kb lényegtelen.

Úgy volt, hogy mivel a kutyák sokan vannak, elvisszük őket a nagymamám [már nem él] házához, [ami nincs messze, meg most van ott egy lakónk, ő nem bánja], mert ott nagyobb udvar van. Persze, nem akartam, hogy odavigyük őket, mert hát mégis csak az enyémek, és jobb lenne minden nap látnom őket. Szal úgy volt, hogy már múlt hét óta ott kellett volna, hogy legyenek, de hát miattam tolódott egy hetet.

Most valóban, az én hibám, hogy már nem él? Én csak a kutyáimat szerettem volna minden nap látni, nem gondoltam, hogy ez lesz.

És miért csinálták ezt a kölykök [tuti ők voltak, mert a kiscicát mikor vittem be, nagyon megnéztem, hogy mi volt vele. Véres volt a szája belülről, a szeme, és összepisilte magát. És hát mit láttam az udvarban? Csak nem pisit meg vért együtt? Naná, hogy azt], hiszen eddig sosem csinálták ezt, ha meg nyaggaták valamelyik macsekot [játékból] akkor mindig közébük álltunk.


Egy elkeseredett lány :S


2010. máj. 14. 19:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocs a kisregényért, és azért, ha valahol nem vagyok érthető...
2010. máj. 14. 19:02
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tűnik, hogy túl sok állatod van akikre nem tudsz úgy figyelni ahogy kell. Szerintem 1 háztartásban sok a 6 kutya és a 3 macska, ezért történt ez.
2010. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol sem, hogy 3 macskám van. 3 kiscica [vagyis most már kettő, meg 1 hónaposan [ezt írtam] nem tom hogy lennének meg az anyjuk nélkül].

Azonkívül mindegyikkel tudok foglalkozni, egyik sincs elhanyagolva -.-

2010. máj. 14. 19:12
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Ne keseredj el a macska szapora állat, nem sokára születik sok :)
2010. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
miaú
2010. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ok, azt tudom, hogy születik sok, de nem ugyanaz :S
2010. máj. 14. 19:16
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
szerintem is a sok állat a baj. főleg hogyha megakartátok még tartani a cicákat. vagy el kellett volna zárnotok a kutyákat a kiscicáktól. szerintem tedd túl magad rajta, így is van elég háziállatod. nem a te hibád, mert nem voltál otthon.
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
meg kéne nevelned a kutyákat..
2010. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem a Te hibád, de nem is kutyáké...

Szerintem csak játszani szerettek volna a cicával és kissé durvábbra sikeredett a kelleténél. :-(

Az én első kutyám anyja (tacskó-pincsi keverék) nagyon jóban volt az egyik cicával és amikor a ciának kölykei lettek akkor olyan édesen hucolászta Ő is a kicsiket :-) nem bántotta őket.

(csak sajnos a kis cicák nem élték túl a gondoskodását...)

2010. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szerintem nem velük a baj, de mostmár mind1..

Túltenni magam, hát azt muszáj...:S

Azért köszi.. *_*

2010. máj. 14. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!