Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kiskutyát, nem...

Kaptam egy kiskutyát, nem igazán örtem neki, de ha már ittvan akkor mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Nem igazán vágytam kutyára,de kaptam egyet a szülinapomra. Kiskutya most került el az anyjától, már van 2 oltása, hány kell még? Ezek mennyibe kerülnek? Ezek kötelezőek? Vagy melyik ami kötelező?

Tálat, fekhelyet ami nem muszáj, olyanokat nem akarok neki venni. Most a kazánházban alszik, majd csinálunk neki kutyaházat.

Bármi érdekel, bármilyen segítséget elfogadok.



2017. ápr. 27. 15:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%

Atya isten.. ajandekozd el kerlek olyannak, akitol megkapja a szeretetet.

Azok meg akiktol kaptad.......... fuj. Minek ajandekoznak kutyat?????? Olyannak aki nem is vagyik ra? Gyulolom az ilyen embereket....

2017. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%

Nen szeretnék gonoszkodni, de jól átfondoltad,hogy nálad maradjon?

Mert amíg ilyen pici,nagyobb valószínűséggel fogsz találni neki olyam gazdit,aki tényleg vágyik rá,és százalékoaan biztos benne,hogy felelősséget vállal érte,szererti.

Falulbam,kertesházalbam olyan sok szeretet hiányos,elhayagolt kuty i látni,akiket végül útjuknak engednek és vándor lesz belőlük:(

De bocsi ha ezze te is tisztban voltál,és tényleg komolyan gondolod,hogy élete végig gondoskodni fogsz róla.

Kölyök kutyknak hasznos a játék,rágcsálni való.

2017. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Dehogy ajándékozom el, most kaptam.

KÉRLEK CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!!!

MIT SZEREZZEK BE!?

2017. ápr. 27. 15:55
 4/50 anonim ***** válasza:
89%

Elso vagyok.

Szerinted kell neki,ha irja hogy nem orul?egy kolyok kutya rengeteg idot igenyel... mindent megragcsal,ha unatkozik,nincs vele torodve. Szobatisztasagra kell nevelni,stb stb ,le se irom. Ajandekozd el,meg most kiskoraba,ahogy a 2. Valaszolo irja.. jobb lesz a kiskutyanak.

2017. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
még az alap felszerelést sem akarod megvenni és látszólag semmi kedved hozzá akkor minek maradjon? Dísznek?
2017. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Ismétlem, nem ajándékozom el.
2017. ápr. 27. 15:58
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Jaa,azert nem ajandekozod el,mert KAPTAD? Hihetetlen vagy :D fel ev mulva se meg majd tukmalnad masra....
2017. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Figyu, ha nem örülsz neki, az egyenesen arányos azzal, hogy nem fogsz vele annyit törődni mint amennyit egy kutya igényel. Neked, és neki is jobb, ha elajándékozod egy olyannak, aki szeretné megtartani.
2017. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%
De mekkora egy undorító dög vagy. Nem is sajnálom, hogy ezt mondom. Szánalmas kis elkényeztetett dög vagy. Tessék csak, töröltesd a válaszomat, attól még nem lesz hazugság.
2017. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
98%

Éééés általában pont az ilyen emberek szokták a kutyákat utcára rakni..


A kutya nem plüssállat, akivel fél évig el-el játszasz, majd kidobsz mert már nem kell. A kutya egy érző lény, aki több, mint 10 (!!) évig veled van.

Keress neki új gazdát, aki foglalkozik vele, és szeretni is fogja.

2017. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!