Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 1éves amstaff füle így...

Egy 1éves amstaff füle így kell hogy álljon?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Valamint hány kilósnak kell legyen? Most 26-27kg , kan.


Kereken egy éves, kiskorábban az egyik füle hegye előre míg a másik hátra bukott, de most égnek áll.. :D



2017. ápr. 29. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%
Igen elofordul de altalaban lekonyul mindketto:D szep kutya, jo sulyban van:) de azert remelem sokat setal es nem csak tapot kap?!:)
2017. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet álló füle, csak félig felálló (tehát a fele előre konyul), vagy rózsafül.

A súlya jónak tűnik, lényeg, hogy arányos legyen a magasságával, jól izmolt legyen.

2017. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mivel az első kutyám minden időm vele töltöm 2 hónapos kora óta. :D Ne félj, napi szinten sétáltatom, vagy futtatom. Általában 3km-ert szoktunk futni, sétálni meg ritkábban. :) Viszont elég nagy az udvarunk és ott sokat játszunk kergetőzünk.


Tehát ne aggódjak a füle miatt? Sokat láttam, hogy van ahol leragasztózzák vagy mifene.

2017. ápr. 29. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj a füle miatt. Sem ragasztani, sem más dolgokat nem érdemes vele csinálni. A füle úgy fog állni, ahogy akar.
2017. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A ragasztás nem egészségügyi célból történik hanem a kutya külleme miatt. Ha neked így tetszik akkor fölösleges ezzel foglalkozni. Amúgy miért nem kérdezed meg a tenyésztőt, hogy ő mit javasol?
2017. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szeretnéd kiállításra vagy tenyészszemlére vinni, akkor ne aggódjál a füle miatt, jó az úgy, ahogy van.
2017. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől van. :D Hanem a nagybátyjám az egyik haverjától kapott egy staffit, mivel ott nem maradhatott. Elvileg az anyja fajtiszta. Nagybáttyám pároztatta egy szintén fajtiszta amstaffal és abból az alomból lett az én kutyám , nagybáttyám se ért hozzá jobban. Az is lehet, hogy keverék, de így szeretem.
2017. ápr. 29. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Marhajó hogy a családod nulla tudással szaporít...

(Ezredszer is elmondva: Fajtiszta= kutya, macska, tehén. FajTAtiszta=amstaff, németjuhàsz, boxer. Még jó hogy a kutyàd fajtiszta, hisz nem kavart be egy tehén).

2017. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy a családom, mivel nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen formában, csak mikor megtudtam, hogy születtek kutyái és én pont venni akartam, akkor felkerestem és vettem.


Nem értem mire ez a bunkóság, az ő dolga mit csinál.

Az meg hogy fajtatiszta vagy fajtiszta, nem igazán hiszem, hogy akkora felháborodást kéne keltsen, mivel mindenki értette és érteni is fogja mire gondolok.

2017. ápr. 29. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Mivel nem kiállításokra hordott kutyáktól származik a tied, fogadd el, hogy álló fülű lesz. Baja ebből semmi nem származik.

Még törzskönyves kutyáknál is előfordul nem jó fültartás.

2017. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!