Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este köhögött a kutyám, vagy...

Este köhögött a kutyám, vagy nem tudom hogy hívjam?

Figyelt kérdés

Olyan furán mintha meg akarna fulladni, de mára semmi baja csak alszik mint szokott.

Kb.3 éves bichon nagyon imádom.

mi lehet a baja? mert ma még nem köhögött.

ja és az orr nedves és hideg úgyhogy nem lázas.


2010. máj. 15. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy köhögött a kutyám, de egyfolytában. Elvittem dokihoz, kapott injekciót, és 3db gyógyszert. Egyszerűen csak megfázott. Ha nem folyamatosan köhög, lehet, hogy félrenyelt valamit.
2010. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi választ! Lehet megfázott, mert már volt hogy hideg volt a szobába és köhögött! Mára abbahagytaés úgytűnik jólvan :D remélem így is marad!
2010. máj. 15. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fütyülj neki.
2010. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért biztos ami bzitos adj neki egy kis C illetve B vitamint. A c-ből nem baj ha túl sok, kipisili, de b-ből nézd meg mennyi az ember adagja, és azt számold 70 kg-hoz, abból ki tudod számolni a kutyád súlyához mennyi kell. A b a nyálkahártyát regenerálja, tehát ha valami légúti probléma van, akkor azon segít. Ha jobban köhög, vehetsz neki ambroxolt, ez gyerekeknek való köhögés csillapító, humán patikában meg tudod venni, és állatorvos javasolta nekem. Csak ebből is ki kell számolni az adagot. Nekem 27kg-os kutyának napi 3xfél tabletta.
2010. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni, de az enyém évekig köhögött, majd tüdőrákban pusztult el..:S
2010. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokt! ma csak még 1x köhögött de máskor nem szokott!most eszik úgyhogy nem lehet nagy baja! szreintem csak én parázom túl mert annyira féltem!

ja és az utsó válaszolónak: Részvétem !

2010. máj. 15. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszeri esetnél ez valószínűleg félre nyelés lehetett (akár a nyálát is félre nyelhette, embernél is előfordul).

Ha sűrűsödik, érdemes elvinni dokihoz, mert akkor megfázás, kennel köhögés, esetleg légcsőszűkület, több dolog is okozhatja.

2010. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

ma már egyáltalán nem köhög.

2010. máj. 16. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!